Kanye West vzývá k bojkotu lujvitona

Protože ho odmítl lujvitoňácký šéf. A to se Kanyemu nedělá, protože je bůh. Neasi.

Kanye West je takový Leonardo da Vinci naší generace. Buduje originální a dokonalé věci v jakékoliv oblasti, ať je to hudba, oblečení nebo nové technologie na regulaci populace divokých pískomilů ve středním a západním Mongolsku. A s takovým člověkem se prostě nevy*ebává.

A to přesně udělal šéf celého lujvitona, když se s ním chtěl Kanye sejít v Paříži. Ten mu řekl, že jaksi neshledává důvody k tomu, proč by se s ním měl jako setkávat. Tohle řekl člověku, jehož dotek je jako kdyby vám samotný pánbůh dal francouzáka alá Bohdalku sežral Miloš Zeman. Člověku, který patrně vynalezl samotné slovo člověk. Chápete to?

Kanye na to reagoval po svém a to když mluvil v rádiu 92.3 NOW. Popsal vzniklou situaci a pokračoval něčím takovým: „Tak já ti teď vysvětlím důvody, proč bys se se mnou měl setkat. Všichni obyvatelé New Yorku – nekupujte si žádné věci Louis Vuitton až do konce ledna. Tak, teď už se se mnou chceš setkat? Teď už chceš? Jo? Vliv. Oni si myslí, že já si neuvědomuju svou sílu.“ Ve videu níže zhruba od 7:11.

Takže lujviton do měsíce zkrachuje, protože Kanye řekl. Kanye řekl a miliony lidí ho budou poslouchat, protože je to Kanye, který si uvědomuje svoji sílu a když ho někdo odmítne, bude toho šeredně litovat. Díky bohu, že máme Rytmusa, který lujvitonu dělá polovinu celkového světového přijmu za měsíc. Horší bude, pokud Kanyeho poslechne i Rytmus. Ale ten by bez lujvitona pošel stejně rychle, jako Láďa Hruška bez kuřecích kůžiček, takže se asi být nemusíme.

A je jen otázkou času, než Kanye vyhlásí bojkot filmovému průmyslu kvůli parodii na jeho poslední klip, ve kterém drandí se svou kozatou manželkou na motorce, kterou udělal James Franco se Sethem Rogenem. Určitě je to přijde draho.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?