Úchylný hrábě Domenico Martucci má rád sex se psy

To eskalovalo docela rychle.

V posledních dnech jsme o Démonicovi psali docela hodně. Protože jsme ho určitě našimi články naštvali, snažíme se využít posledních pár příležitostí, než na nás sešle rakoviny a deliria, nechá zrudnout oblohu, ze které začnou padat nenarozené děti a teplý sníh, Země se začne otáčet v protisměru a Michal David vydá novou desku. Apokalypsa, znáte to. Už to tak trochu začalo, zatím schytali jen Rusové meteorickou bouři, ale to je jen začátek.

Po informacích o paktu se satanem, sesílání rakoviny na bývalé milenky a odpovědnosti za relaps Ivety Bartošové, rozpovídala se jeho bývalka Eva Feuereislová (mimochodem žhavá kandidátka na vítězku Hvězdné pěchoty v Superstar) o tom, jak jí Martucci navrhoval sex se zvířaty. A ukazoval jí fotky psích údů.

To nás nikdy nenapadlo. My tady zkoušíme sbírky motýlů a divíme se, že to nefunguje. Musí se na to očividně trochu jinak. Démonico to s holkama prostě vždycky uměl. Večer to půjdeme do nějakého baru vyzkoušet. Kdyby nás za to čistě náhodou zavřeli (i když nechápeme, proč by to někdo dělal), začněte od zítřka číst JenProŽeny.

Ty vole… Bordel a útulek hned vedle sebe?!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?