Výherci soutěží

Výherci soutěží

Výherci soutěží


Lístky na předpremiéru Loganových parťáků získávají:
Dundálek Martin, Lelekovice
Křepelková Kristýna, Praha 9
Jelínková Alena, Benešov


Voucher od Zaslat.cz získávají:
Zelenková Věra, Břidličná
Čermáková Doris, Teplice


Dvě vstupenky na film Logan Noir získávají:
Havlík Miroslav, Stará Boleslav
Havlová Šárka, Praha 5
Kacl David, Dobrovíz
Vencelová Marie, Vlašim
Šafaříková Edita, Plzeň


Vstupy na výstavu Legendy 2017 získávají:
Žourek David, Praha 10
Vlach Jan, Plzeň
Danielovský Mirek, Brno
Kourek Stanislav, Sibřina
Vaníček Petr, Benešov


Dárky k filmu Piráti z Karibiku získávají:
Slámová Jana, Litoměřice
Němeček Pavel, Rýmařov
Šindler Petr, Hradec Králové
Krška Michal, Příbram
Altman Adam, Líbeznice


Vstup na premiéru filmu Extrémní rychlost získávají:
Pechová Petra, Strmilov
Havlíček Karel, Praha 5
Šarin Patrick, Praha 10


Givenchy získávají:
Paleček Ivan, Brno
Bohmová Alena, Benešov
Velíšková Klárka, Trutnov


Sadu Loreal získávají:
Němec Petr, Týnec
Nývlt Pavel, Praha 3
Roubíčková Marie, Vlašim
Kostelecký Petr, Louny
Pekárek Dan, Ostrava


Audioknihu získávají:
Telvák Pavel, Otrokovice
Chramosil Jan, Plzeň
Moučka Jaroslav, Lysá nad Labem
Hromádka Karel, Domažlice
Šebek Petr, Litoměřice


Pumu získává:
Spousta David, Praha 9


Zenonade získává:
Bělohlávek Adam, Otrokovice


Mana sadu získávají:
Voráček Štěpán, Ústí nad Labem
Wágner Ivan, Vrchlabí
Kouba Denis, Praha 8


Pickwick sadu získávají:
Prouza Aleš, Plzeň
Paleček Oldřich, Brandýs nad Labem
Coulík Bedřich, Ústí nad Orlicí
Ouda Vašek, Teplice


Produkt značky Puma získává:
Štěpánek Ivan, Vamberk


Sony získává:
Bednář František, Třinec


Zenonade získává:
Cechl Daniel, Litomyšl


Jacobs balíček získávají:
Kocianova Martina, Praha 2
Jíra Jiří, Mladá Boleslav
Neužil Václav, Česká Lípa
Kalousek David, Vlašim
Topolová Hanka, Žďár nad Sázavou


Měřiš tlaku získávají:
Bartoňová Jana, Jihlava
Menšík Karel, Přelouč


Catler voucher získává:
Pavková Hana, Rudná


Parfém Miyake získávají:
Světlík Jarda, Plzeň
Svoboda Tomáš, Mratín
Bíbr Karel, Šternberk


Holící strojek Braun získává:
Žaloudek David, Praha 9


Lístky na Strážce vesmíru 2 získávají:
Zima Pavel, Chotýšany
Makalová Dana, Karviná
Němcová Lída, Plzeň
Stach Martin, Mladá Boleslav
Šebesta Ondřej, Praha 10


Výhru ze soutěže Špunti na vodě získávají:
Adámek Ondřej, Ústí nad Orlicí
Smolík Jirka, Brno
Novák David, Praha 3


Trainspotting balíček získávají:
Klouček Dan, Praha 3
Bálková Ivana, Tachov
Málková Dita, Litoměřice
Málková Jiřina, Kostelec nad Černými Lesy
Klouček Simon, Ostrava


Pilsner Urquell získávají:
Mucha Adam, Praha 7
Hlína Miloslav, Zlín
Kandejsek Jiří, Plzeň
Prouza Ivan, Hradec Králové
Jiřík Pavel, Lysá nad Labem


Diskuze