Vychutnejte si chuť pravé Ameriky, vyhrajte lahev Jim Beam

Ochutnejte prémiovou americkou whiskey Jim Beam, která je díky své lahodné chuti s příjemným a jemně nasládlým náznakem karamelu a vanilky právem celosvětově nejprodávanějším bourbonem.

Rodina Beam jej dle původní receptury vyrábí již 223 let, nechte se proto unést na vlně prověřené klasiky a vychutnejte si Jim Beam při jakékoliv příležitosti.

Jim Beam má dlouhou tradici, s jeho výrobou začal jako první ze sedmi generací Jacob Beam v Kentucky. Za celou tu dobu whiskey téměř nezměnila svou recepturu, základní suroviny i jejich poměr zůstal nezměněn, proto ji dodnes tvoří kukuřice, obiloviny, ječmenný slad a voda. O jedinečnou chuť a aroma vanilky, karamelu a medu se navíc postará i čtyřleté zrání v sudech z amerického bílého dubu, které jí v závěru dodá výjimečné dřevité tóny. Kvalita chce svůj čas. Výjimečnou roli hraje také voda, ta v Kentucky neobsahuje železo ale velké množství minerálních látek. Díky tomu tak můžete mít pocit, že zdejší voda je nasládlá. Vychutnejte si okamžiky s pravým americkým bourbonem, ať už v jeho čisté podobě nebo v osvěžující kombinaci s colou a limetou, a užijte si chuť Jim Beam, který je tu od roku 1795.

Pět z vás, kteří nejzajímavěji odpovědí na soutěžní otázku, získá lahev Jim Beam.

Soutěžní otázka: Bez čeho si nedokážete představit oslavu nového roku a proč?

Vybráním tohoto políčka souhlasíte s Pravidly soutěže (http://www.jenprozeny.cz/pravidla-soutezi/)
Všeobecné podmínky soutěží naleznete na https://casopisy.mafra.cz/vseobecne-podminky-pro-souteze.
Zásady ochrany osobních údajů a informace o zpracování osobních údajů najdete na https://casopisy.mafra.cz/zasady.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?