Někdo může cucat prsa Kate Upton a jsou z toho i fotky

Na světě je ještě dobro pane Frodo a stojí za něj bojovat.

Naše budoucí manželka (a vedlejší profesí modelka) Kate Upton nedávno vypustila k Mezinárodnímu dni žen do éteru fotky, které  docení většina dospělé a příčetné populace na světě včetně pannenských amazonských kmenů v Brazílii. A kdyby i oni měli někde v pralese Instagram, tak nám věřte, že by tyto fotky lajkovali zuřivě než vy, když se ožralí ve tři ráno díváte na profil své ex.

Naše múza totiž nedávno vyvrhla mládě a celý předchozí kariérní život, který se točil okolo jejich velkých prsou se teď pro změnu točí okolo jejích dnes už gigantických, mlékem nalitých prsou. Jen trochu jinak.

Jako čerstvá matka propaguje mateřství, kojení a většinu problematických otázek, které se k tomu vztahují. Protože chtěla dodat ženám odvahu, aby se nestyděli za kojení a za to, že prsa tu od toho jsou, postnula tuto krásnou fotku, na kterou už zamilovaně od rána koukáme.

Viděli jste někdy něco krásnějšího? I kdyby na světě existoval dokument o pandě, která se rozhodně dát ledvinu tibetskému mnichovi, který bojuje za práva lgbt komunity v Pakistánu a má ochočené kuřátko, kterému říká Jenda, tak se prostě víc nedojmeme.

A my jí za to děkujeme. Víc takových hezkých fotek! I těch, na kterých vypadá jako robot z divného japonského porna. Ale i ty odsávačky na mléko holt vypadají hezky. Jako kdyby její prsa potřebovala kyslík a dýchací masku. My bychom jim klidně první pomoc dali. Nebudeme lhát.

 

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?