Polsko prodává vagínové pivo s "esencí spodního prádla sexy modelek"

Dobrou chuť!

Naši severní sousedé vždycky byli tak nějak vepředu. Teď si tam můžete dokonce zakoupit pivo s příchutí vagíny, protože samozřejmě. Vítejte v Polsku.

Pivo vyrobené z „vaginální kyseliny mléčné ulpívající na spodním prádle sexy modelek“ je opravdová, děsivá skutečnost.

Pivo vytvořil pivovar The Order of Yoni z hlavního polského města Varšavy. Yoni znamená ve starověkém jazyce sanskrt vagína. Webové stránky popisují, co všechno mohou zákazníci při pití toho jejich speciálního piva zažívat a pociťovat:

„Představte si ženu svých snů, objekt vaší touhy. Její charisma, smyslnost, vášeň. A teď si můžete vyzkoušet, jak chutná. Cítit její pach, slyšet její hlas. Představte si, jak vás vášnivě masíruje a tiše šeptá do ucha vše, co chcete slyšet. Uvolněte své fantazie a představte si, že to všechno je v lahvi piva.“

Jejich copywriter by měl dostat nějaký bonus.

Zákazníci zatím nejsou zase tak moc nadšení. Například Grzegorz Majewsk v recenzi na lahev piva, která se prodá za 25 zlotych, což je asi 150 korun (za jednu lahev!), napsal, že sice stojí jako lahev vína, ale chutná jako každé jiné pivo.

Zakladatel společnosti ale tvrdí, že měli gynekologa, který vzal vzorky vaginálního výtoku jejich modelek, Pauliny a Moniky, a bakterie pak izolovali v laboratoři. A pak z toho nějak udělali pivo. Jak přesně, to raději tají.

Původně chtěl zakladatel pivovaru získat na vaginální pivo peníze díky crowdfundingu, ale podařilo se mu vybrat je 1500 euro ze 150 tisíc euro, které požadoval. Nakonec údajně získal investora. Nevíme, zda jsme rádi…

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?