8 lidí, kteří se proslavili z hrozně debilních důvodů

Spousta lidí chce být slavných. Ovšem z těchto důvodů by se asi nechtěl proslavit skutečně nikdo.

08. – Jennifer Strange: žena, která zemřela, když se snažila vyhrát konzoli Wii

Každého pařana taková zpráva přirozeně rozesmutní, ale tahle dáma hrála o konzoli Wii od Nintenda, na které téměř žádný pařan nehraje, takže… Meh.

V každém případě se ale Jennifer Strange zapsala do historie, když soutěžila o konzoli a zemřela na otravu vodou. Což očividně skutečně existuje, pokud vypijete vody opravdu hodně.

Jedna rádiová stanice totiž pořádala soutěž „Hold Your Wee for a Wii“, tedy něco jako Držte moč a vyhrajte Wii, což zahrnovalo pití velkého množství tekutiny bez močení.

Nevyhrála.

07. – Kenneth Pinyan: muž, který zemřel, protože mu kůň protrhl konečník

Eeeee… Jak se stane, že vám kůň protrhne konečník, ptáte se? Asi tušíte, že ano? A teď si říkáte, že jste to nikdy raději nechtěli vědět.

Kenneth Pinyan se prostě nechal souložit koněm do své zadnice. A všechno to natáčel na kameru jeho kamarád. Z celé téhle zábavičky dvou kamarádů ale Kenneth skončil s protrženým střevem. Viděli jste koňský penis? Jestli ne, máte ho na obrázku nahoře, nebojte se. Později pak na své zranění zemřel.

Zpráva o téhle události se poprvé objevila v The Seattle Times a šlo o jejich nejčtenější článek roku. Mimochodem, celá ta událost vedla k oficiálnímu zákazu souložení se zvířaty ve státě Washington.

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?