7 šílených zpravodajských událostí z poslední doby, ze kterých musí být filmy

Život je občas zajímavější, děsivější, šílenější a zvrácenější, než dokážou v Hollywoodu vymyslet ti nejlepší scenáristé na drogách.

7. – Rozmrzelí leguáni se pokusili zaútočit na muže, který je chtěl sníst. Způsobili havárii vozu

Pokud žijete v místě, kde je občas zima, leguány jste viděli maximálně tak v zoologické zahradě. Pokud byste ale žili v jižní Floridě, leguány tam potkáte všude. Na ulicích, ve stromech, občas i na talíři. Ve střední a jižní Americe jsou leguáni považováni za delikatesu. Říká se jim tam „kuře ze stromů“. Leguáni se ovšem nehodlají smířit s tím, že jsou určení k jídlu.

V zimě na konci roku 2017 bylo nezvykle chladno v místech, kde je typicky teplo. Teploty na Floridě klesly pod 4 stupně Celsia, což je tam dost nevídané. Taková teplota je blbá zpráva zejména pro studenokrevné leguány, kteří prostě při takových teplotách zamrznou. Zkoprnělí padají ze stromů na silnice, chodníky nebo dvorky. Pro některé obyvatele Floridy to bylo, jakoby jim padalo zmrzlé jídlo ze stromů přímo do talíře. Je třeba říct, že skutečně zmrzlé. Nikoli mrtvé.

Jeden takový chlapík posbíral tyhle zmrzlé leguány, že si z nich udělá později dobrotu. Nacpal je do auta, pustil topení, aby mu nebyla zima a… Už asi tušíte, co se stalo, že? Leguáni rozmrzli, vzbouřili se, na muže zaútočili a chlapík se vyboural.

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?