5 skutečných vrahů, kteří jsou strašidelnější než z hororů

Myslíte si, že Hollywood to v hororech občas přehání? Máme pro vás blbou zprávu. Realita je mnohdy děsivější, než co vymyslí hollywoodští scenáristé. Hezké procházení nočními ulicemi!

5. – Uber řidič vozil lidi v přestávkách mezi vražděním

Jason Dalton z amerického Michiganu je krásný příklad špatného člověka. Zastřelil totiž bezdůvodně šest lidí a dva další vážně zranil (včetně malé holčičky). Ale jako řidič Uberu? To byl docela v pohodě, překvapivě.

Média ten den překřtila na „Noc teroru“, ale začal docela normálně. Jason Dalton prostě vyzvedl svého prvního cestujícího. Jízda podle pasažéra probíhala v pohodě, než Dalton vzal zdánlivě obyčejný telefonát, pak zavěsil a náhle začal jet jako kdyby se chtěl zabít. Najížděl ve vysoké rychlosti do protisměru, nebezpečně předjížděl, znáte to – stejně, jako to dělají všichni majitelé BMW.

Když mu pasažér sdělil, že by možná měl jet trochu opatrněji, Jason Dalton zcela klidně reagoval a tvářil se, že se absolutně nic neděje. Když pasažéra dovezl na místo, Dalton zajel domů, vyměnil si vůz a vzal si zbraň.

V následujících několika hodinách jezdil a náhodně střílel do lidí a pak odjel, vyzvedl Uber zákazníka a pak zase střílel do lidí. Pasažéři, které mezitím vozil, říkají, že vypadal zcela klidně, povídal si s nimi a občas si dokonce zpíval s rádiem. V jednu chvíli zastřelil ženu až v momentě, kdy se přesvědčil, že nemá být jeho Uber pasažérkou. Když ho policie konečně dopadla, nechal se zcela v pohodě zatknout.

Když se ho pak ptali, proč to všechno dělal, Dalton jim prozradil, že symbol na jeho Uber aplikaci se změnil ve Východní hvězdu (zednářská skupina, kam patřila jeho babička), červená tečka řidiče se měnila na černou a ďábelskou a aplikace převzala kontrolu nad jeho tělem a donutila ho zabíjet.

Doufáme, že Uber ve své aplikaci ten satanistický bug už opravil.

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?