5 šílených teorií, které zásadně změní, jak se budete dívat na oblíbené filmy a seriály

Co si budeme povídat, fanoušci jsou šílenci. Svá oblíbená díla sledují hodiny a hodiny, analyzují je a čas od času přijdou s teorií, která je tak šílená... Až působí zatraceně pravděpodobně a SAKRA AJO!

5. – Tatínek ze Sám doma patří k mafii

Internet rád analyzuje všemi milovaný film Sám doma. Existují celé analýzy, které probírají, jak by Kevin způsobil smrt Mokrých banditů při téměř všech svých pastech. A pak se také dost probíralo, kolik musela mít rodina Kevina McCallistera peněz. Obrovský barák, dovolená v Paříží pro obrovskou, rozvětvenou rodinu, letenky do první třídy. Copak asi taťka McCallister dělá? Inu, podle všeho by to mohl být člen mafie.

Když Harry a Marv monitorují čtvrť před krádežemi, Harry se zmíní o tom, že dům McCallisterů bude jejich největší prácička. Sleduje ten dům už měsíce. Popisuje ho dokonce tak, že je plný šperků, hotovosti, cenných papírů a elektroniky. Jak by něco takového mohl vědět? Kromě obrovského baráku zvenčí není patrné, že by měla být rodina extrémně bohatá. Leda že by znali Kevinova tátu, Petera McCallistera. Věděli, že je mafián a předpokládají, co všechno v domě bude mít kvůli jeho zaměstnání.

Když navíc uvážíte, že Kevin oblbne Marva tím, že si myslí, že v baráku byl zastřelen gangster, Harryho reakce je prosté: „Hm, to dává smysl.“

Spíš ho děsí, že neví, kdo byl zastřelený. Nikoli fakt, že se něco takového děje ve čtvrti boháčů. Je to prostě něco, co očekává, že se může dít v baráku mafiána.

Zajímavá je také reakce Petera McCallistera na začátku filmu, když uvidí, že na chodbě stojí policista. Jeho reakce není něco jako „Jak vám mohu pomoci?“ nebo „Kdo vás pustil dovnitř?“. Jeho první reakcí je: „Chcete mě snad dát zavřít, nebo co?“ Když je tohle vaše první reakce na jednoduchou otázku policisty, něco tu smrdí.

„Myslel sem, že platím všechny ve vašem policejním okrsku.“

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?