5 šílených nebezpečí sexu, o kterých jste nevěděli, že existují

Sex je něco jako najití skvělého místa na parkování nebo bublinková fólie. Prostě skvělá věc, když se všechno povede. Problém je, že sex se občas nepovede. Těhotenství, infekce, postkoitální trapno. To jsou ty známé věci. Sex ale ukrývá ještě řadu dalších nebezpečí. Hodně děsivých.

5. – Váš příští orgasmus vám může způsobit ztrátu paměti

Sex může být tak senzační, až vám odvaří mozek. Jako skutečně. Může být tak senzační, že vám mozek opravdu poškodí.

Tranzitorní globální amnézie je nemoc, při které může osoba náhodně prožívat ztráty paměti v rámci několika hodin. Moderní lékařství stále netuší, co přesně tento druh amnézie způsobuje, ale ví se, že se projevuje zejména po velké mentální nebo fyzické zátěži.

A víte, co je velká fyzická a mentální zátěž? Skvělý sex s orgasmem.

V jednom poměrně nedávném případu šla čtyřiapadesátiletá žena do nemocnice poté, co na ní přišla nečekaná ztráta paměti. Po sexu. Nepamatovala si nic, co se dělo od něj. Bylo to velmi krátkodobé a v nemocnici si už na většinu věcí vzpomněla, ale takových případů se objevují desítky.

Je zmapován a popsán podobný případ i dvou různých sedmdesátníků (jak vidno, někteří sedmdesátníci jsou pořád aktivní). Ti měli ztrátu paměti tak masivní, že si nevzpomněli ani na jméno současného prezidenta. Ale opět, po zhruba 12 hodinách se jim všechny vzpomínky vrátily.

Tak bacha na epické orgasmy. I když nevzpomenout si na jméno současného prezidenta možná není zase tak hrozná věc výměnou za epický orgasmus, ne?

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?