5 hollywoodských propadáků, které vydělaly víc peněz než vaše oblíbené filmy

Existuje slovo "propadák" a propadák. Některé filmy totiž mohou být vážně hrozné, ale vydělají stovky milionů. Proč? Lidé jsou divní, co vám máme povídat.

5. – Terminator Genisys vydělal o 60 milionů víc než Mad Max: Fury Road

Původní Mad Max je kultovní klasika, ale když vznikla moderní verze s Charlize Theron a Tomem Hardym, nikdo nemohl uvěřit, jak moc se Fury Road povedlo. Mnozí říkají, že je lepší než původní Max Mad a… Co si budeme povídat, mají pravdu. Mad Max: Fury Road je moderní klasika, film, o kterém se bude mluvit ještě za hodně dlouho. Byl to jeden z nejlepších snímků roku 2015 a dokonce dostal i šest Oscarů.

Nebyl ale zdaleka tak úspěšný než třeba, a doprčič, Terminator Genisys!

Mad Max je nejlepší díl ze série, Terminator Genisys je jako postižené dítě celé série. Je to film, kde Arnold Schwarzenegger v každé scéně dává najevo, že tam vlastně ani nechce být, ale potřebuje peníze. Není divu, protože nikdo v tom filmu očividně nechce moc být.

Přesto Terminator Genisys vydělal o 60 milionů víc v kinech než Mad Max: Fury Road. Což také znamená, že se chystá další Terminátor, který by měl jít do kin příští rok, ale dalšího Mad Maxe se už nejspíš nikdy nedočkáme.

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?