5 dost šílených způsobů, jak dnešní videohry mění celý svět

Videohry začínají být lepší, realističtější, zábavnější. Je to průmysl, který roste neuvěřitelným způsobem a asi neexistuje náctileté dítě, které by dneska neznalo Fortnite. Videohry ale mění i skutečný, reálný svět. Způsobem, jaký byste asi ani nečekali.

5. – Videohry způsobují, že muži už nemají tolik chuť na sex

Pokud pravidelně hrajete hry, podle všech studií se zdá, že máte podstatně méně chuť na sex než lidi, kteří hry nehrají. Pokud hrajete hry a na sex myslíte pořád, představte si, jaké utrpení mají ti, co hry nehrají. Jsou na tom mnohem hůř!

Jedna italská studie publikována v Journal of Sexual Medicine zjistila, že hráči, kteří hrají hry více než jednu hodinu denně, mají menší pravděpodobnost, že budou ejakulovat předčasně. To je dobrá zpráva, ne? Bohužel ta studie také zjistila, že tito hráči mají celkově snížené sexuální chutě, což vysvětluje i tu předčasnou ejakulaci.

Vědci si ani nejsou jistí, co je důvodem. Jedna teorie říká, že hráči jsou víc ve stresu z hraní. To víte, neustále zachraňovat svět, to je stresující práce. Další teorie mluví o tom, že důvodem je prostý fakt, že videohry jsou prostě zatraceně boží zábava. Hraní vypouští do mozku dostatečné množství dopaminu, což způsobuje, že nemáte chuť ho získávat z jiné činnosti (souložení, mluvíme o souložení). Ostatně, proč byste si hledali holku, když můžete celý den koukat na zadek Aloy?!

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?