8 žen předtím a potom, co začaly brát steroidy

Chcete mít rychle svaly? Tak začněte brát steroidy! Jenom pak nesmíte být překvapení, že se vám poněkud rozhodí hormony, upadnou vám varlata a stane se z vás monstrum.

kulturistika

steroidy

kulturistka

kulturistky

08. – Heidi Krieger: německá kulturistka, která brala tolik steroidů, že se z ní stal muž

8 žen předtím a potom, co začaly brát steroidy (Foto: Profimedia.cz)

Když začnete dávat anabolické steroidy dospívající dívce, způsobí to mnohem více věcí než to, že začne vyhrávat zlaté medaile. Může docela dobře i změnit pohlaví.

Východoněmecká šampionka Heidi Krieger dostávala od svého trenéra tolik drog, aby vyhrávala zlaté medaile na mezinárodních sportovních kláních a porážela západní Německo, že se stala tak maskulinní, že už absolutně nepřipomínala ženu a tak se musela rozhodnout stát se raději mužem.

Nakonec tedy byla nucena podstoupit i oficiální změnu pohlaví a stal se z ní Alex Krieger.

Heidi Krieger byla jednou z tisíce sportovců ve východním Německu, kteří byli součástí programu, během kterého byli všichni nuceni brát anabolické steroidy pro lepší sportovní výkony. Problém byl, že sportovcům se říkalo, že berou vitamíny a přírodní látky. Právě kvůli nim začal olympijský výbor v 70. letech testovat nepřípustné látky v tělech.

8 žen předtím a potom, co začaly brát steroidy (Foto: Profimedia.cz)

Pokračujte na další stránku!