10 nejbizarnějších náboženských pověr spojených se sexem

Některá náboženství mají se sexem problém, jiné ho podporují a je dokonce součástí některých rituálů. Vlastně se dá říct, že kolem souložení se všechna náboženství točí.

10. – Pohanství: skupinové masturbace pro lepší úrodu

Prastaré pohanské spolky ve Středním východě pořádaly obrovské grupáče, jejichž cílem bylo zvýšit produktivitu. Tím nemyslíme nejen svoji, ale i plodů, které zasadili do země, protože obilí prostě roste lépe, když se uděláte. Nebo si to alespoň myslíte, protože potom, co se uděláte, je všechno skvělé a senzační.

Lidé se postavili do kruhu a například masově masturbovali a vtipné na tom bylo, že většina to musela načasovat tak, aby se udělala ve stejnou chvíli, jako vedoucí skupinové masturbace. Ženy to samozřejmě měly o dost jednodušší. Stačilo to fejkovat.

Masové orgasmy měly potěšit Boha úrody a zajistit dobrou sezónu. Každý současný zemědělec samozřejmě souhlasí, že když budete masturbovat alespoň před deseti lidmi, porostou lépe brambory. Dokonalá výmluva, až vás zase policajti nachytají v parku.

Pokračujte na další stránku!