10 nejbizarnějších náboženských pověr spojených se sexem

Některá náboženství mají se sexem problém, jiné ho podporují a je dokonce součástí některých rituálů. Vlastně se dá říct, že kolem souložení se všechna náboženství točí.

sex

náboženství

rituály

10. – Pohanství: skupinové masturbace pro lepší úrodu

10 nejbizarnějších náboženských pověr spojených se sexem

Prastaré pohanské spolky ve Středním východě pořádaly obrovské grupáče, jejichž cílem bylo zvýšit produktivitu. Tím nemyslíme nejen svoji, ale i plodů, které zasadili do země, protože obilí prostě roste lépe, když se uděláte. Nebo si to alespoň myslíte, protože potom, co se uděláte, je všechno skvělé a senzační.

Lidé se postavili do kruhu a například masově masturbovali a vtipné na tom bylo, že většina to musela načasovat tak, aby se udělala ve stejnou chvíli, jako vedoucí skupinové masturbace. Ženy to samozřejmě měly o dost jednodušší. Stačilo to fejkovat.

10 nejbizarnějších náboženských pověr spojených se sexem

Masové orgasmy měly potěšit Boha úrody a zajistit dobrou sezónu. Každý současný zemědělec samozřejmě souhlasí, že když budete masturbovat alespoň před deseti lidmi, porostou lépe brambory. Dokonalá výmluva, až vás zase policajti nachytají v parku.

Pokračujte na další stránku!