10 nejšílenějších webů, které můžete najít na dark webu

Dark web, skrytá část internetu dostupná pouze pokud znáte adresu a použijete speciální internetový prohlížeč Tor. Co tam všechno najdete? Děs, hrůzu a věci, ze kterých nebudete moct spát. Vítejte!

10. – Meet My Sisters

Nejlepší asi bude prostě přeložit, co stojí v sekci „O stránce“ na tomto webu:

Můj táta měl vždycky podivně rád svoje dcery. Obě vyrůstaly v domově plného sexuality. Naučil je, aby poslouchaly jeho příkazy a přání. Stačilo pár nocí v temném, chladném sklepě a menší tresty. Vyrostly z nich jeho soukromé sexuální hračky, vždy připravené tatínka ukojit.

Jednou byl u nás kamarád. Pochválil pěkný zadek Jennifer a můj otec mu nabídl, aby si na něj sáhl. Výměnou za několik dolarů.

A tak vznikl nový nápad.

Od té doby táta častokrát zval muže na návštěvu mých sestřiček. Moc se pobavili a v okolí se moje sestry dost proslavily. Nakonec jsem se rozhodl otevřít tuto službu široké veřejnosti a vznikla tato stránka

Což znamená, že si můžete zaplatit v bitcoinech a za zhruba 10 tisíc korun dostanete přístup k 30 explicitním fotografiím. Když si připlatíte dvojnásobek, čeká vás 50 fotek a 10 videí. Trojnásobek vám garantuje i 30 minut na live chatu a co je za jeden bitcoin? „4 hodiny živého užívání si“.

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?