5 nečekaných šestých smyslů, které máte (a nevěděli jste to)

A ani to netušíte!

Každý pokus dokázat, že lidé mají nějaké telepatické šesté smysly se ukazují jako naprosto nesmyslné. Nemyslete si ale, lidé mají spoustu „extra“ smyslů, které většinou ani nepoužívají nebo o nich dokonce ani nevědí. A některé jsou skoro jako čtení mysli…

05. – Ovulující ženy mohou vycítit hady a gaye

Každý měsíc procházejí ženy emocionálními víry, což je spojeno pravidelným cyklem jejich továrny na děti. Jak se ale ukazuje, menstruační cyklus má ještě jednu nečekanou funkci – z lidí se přitom stávají superlidi, kteří dokážou vycítit hady.

A gaye.

Cože?! Jak?

Při jedné studii ukázali vědci ženám obrázky hadů schovávajících se na zahradě. Obrázky byly jak barevné, tak černobílé. A zjistili, že ženy, které byly zrovna ve svém nejplodnějším období v měsíci, byly také nejrychlejší v najití hadů schovaných na obrázcích

Pravděpodobně nejde o to, že ovulující ženy jsou schopny rychle najít zvířata s podezřele falickým tvarem těla, ale vysvětlení bude trošku prozaičtější. Teorie říká, že evoluce dala ženám připraveným na reprodukci schopnost lépe detekovat nebezpečí.

Tato žena pravděpodobně zrovna neovulovala.

Nejde ale rozhodně o nejzajímavější věc, kterou vědci zjistili. Při další studii ukazovali ženám obličeje mužů a zjistilo se, že ženy měly během ovulace naprosto fenomenální gaydar (radar na gaye, pokud ten pojem neznáte). Dokázaly s precizní přesností zjistit, kdo je gay a kdo nikoli. Ve zbytku měsíce pak tato jejich schopnost postupně mizela a opět se zvýšila během jejich období. A vůbec tahle jejich schopnost nefungovala na lesbičky.

Navíc je třeba si uvědomit, že neoznačovali za gaye chlapy na koncertě Haničky Zagorové. Jednoduše to dokázaly poznat, když se jim dívali do očí na obrázcích. Evoluce si nejspíš řekla, že gaydar je dobrá věc, když jste zrovna jako žena v plodném období. Nemá cenu plodit děti s chlapem, který vás nakonec stejně pak opustí a začne chodit s vaším bráchou.

Náš gaydar říká, že tito pánové jsou jenom velcí kamarádi a trénují na olympiádu.

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?