Online MS v hokeji 2017: čtvrtfinále Češi vs Rusko

Tak je to tady, jsme ve čtvrtfinále, a abychom postoupili, musíme vyprášit kožich Rusům. Povede se nám to?

hokej

online

online přenos

MS v hokeji 2017

18:25 – Tak je to za námi. Prohráli jsme epicky 3–0 nad Ruskem a máme tu pátý rok, kdy jsme nezískali žádnou medaili. Myslíme, že by s tím Babiš měl něco udělat.

18:21 – „Český tým jakoby rezignoval, už to nemá tempo,“ říká Záruba. Nevíme, ale máme pocit, že úplně stejně je to od začátku, ne?

18:17 – Rusové dávají gól na 3–0. Pokud jste se těšili na semifinále, už asi moc nemusíte. Zbývá šest minut do konce.

18:12 – Ruský hráč měl teď možnost v podstatě nájezdu na Francouze. Nakonec se netrefil, ale naše obrana si mezitím dávala někde koktejly.

18:06 – Kundrátek to musel mít na základní škole dost těžké.

18:04 – Rusové se přestěhovali do našeho obranného pásma. V podstatě ho zcela okupují. Muhahaha. Jsme bohové humoru.

18:00 – Chvíli jsme hráli ve čtyřech, protože si očividně můžeme dovolit takovéhle machrovinky. Jinak Jakub Voráček něco konečně dělá. Udělal faul a budeme hrát v oslabení. Uiiii.

17:50 – Na zítřek připravujeme článek o největších úspěších českého hokeje. To, že dneska s Ruskem prohrajeme je celkem fuk. Mnohem důležitější bylo, že jsme je porazili v roe 1969, potom, co nás Sovětský svaz okupoval. Takže nebrečte, všechno je relativní.

17:37 – Panarin trefil naší tyčku. Ještě že je tam máme, jinak by to byl už fenomenální zmar.

17:33 – Náš nejlepší hráč je stejně obránce Gudas. Góly sice nedává, ale alespoň ty Rusy rozkošně masí a to se musí ocenit.

17:23 – Jakub Voráček spadl, mohli za to údajně Rusové a máme tedy přesilovku. Ne, že bychom dávali v té přesilovce góly nebo tak něco, jenom nás baví, že Voráček něco alespoň dělá. Padá.

17:17 – Pokud by se vám zdálo divné, že jsme deset minut nic nenapsali, máme dobré vysvětlení. Načali jsme třetí pivo a uznali jsme, že se absolutně nic neděje, takže raději budeme intenzivně pít. Pokud by vám přišlo, že přibývá překlepů, mohou za to ty Krušovice.

17:07 – Tak jsme v druhé třetině, do které vstupujeme 2–0. My jsme ta nula v tom čísle.

16:48 – „Jakub Voráček zklamaně odjíždí na střídačku…“ Tak to je jako vždycky, ne? Ale musíme uznat, tentokrát přesně mířenou střelou trefil tyčku. Víte, jak je tyčka branky malá? To chce fakt dobře mířit!

16:41 – Nikita Kučerov dává další gól pro Rusko. Francouz v bráně bude vyměněn za 3… 2…

16:36 – Hrajeme přesilovku. Což znamená, že nám právě Rusové málem dali další gól. Už je asi pozdě podat někde sázku na vítězství Ruska, co?

16:32 – Tak nic, tohle už nezvládli ani obránci. Rusové dávají první gól, možná první z mnoha jak tak koukáme, jak to tomu Francouzovi jde.

16:31 – Tak první pořádná střela na Francouze už proběhla a málem z toho byl gól, když mu puk vypadl. Naštěstí máme obránce, kteří dokáží práci brankáře bravurně zastoupit.

16:26 – Uběhlo pět minut zápasu a Rusové zatím vystřelili na Francouze jenom jednou. Tato věta překvapivě není z online z třetí světové války.

16:21 – Šimek právě pukem zlámal nohu jednoho Rusa. Tak ještě dvě desítky a máme kontumačně vyhráno.

16:19 – Z nějakého důvodu nám kamery neustále ukazují ošklivou českou fanynku v publiku. Co to znamená? Kameraman se zamiloval? Na jejím nosu přistává Airbus? Otázky, samé otázky…

16:14 – Něco od Josefa Marka na téma Jakuba Voráčka:

16:07 – V bráně máme nakonec Francouze. Jelikož se hraje v Paříži, má to svou logiku.

16:03 – Komentátoři ČT Sport se diví, že Voráček se v útoku trápí. Tak ne asi, to neviděli poslední sezónu Philadelphia Flyers, kde hraje? (to jste nečekali, že sem napíšeme něco fakt hokejového a navíc naznačíme, že se trochu vyznáme, CO?!)

15:52 – V televizi teď mluví Američan Valtteri Filppula. Má něco červeného na bradě. Maminka nám říkala, že orální sex menstruujícím dívkám by se provádět neměl.

15:38 – Chceme říct, že jsme připraveni. Máme pivo. Tak se připravuje na hokej. Pijeme pivo v pracovním týdnu ve tři hodiny odpoledne. Už nám závidíte naší práci?