20 rozkošně šílených drbů o celebritách, co musíte znát

Richard Gere strkající si zvěř do análu, Magic Johnson na gay párty Eddieho Murphyho a další spousta zábavných drbů, které kolují Hollywoodem.

20. – Richard Gere si vrazil pískomila do análního otvoru

V 90. letech byl Richard Gere převezen na pohotovost v Los Angeles s poněkud zvláštním problémem (v té době chodil s modelkou Cindy Crawford). Rentgen odhalil, že uvnitř hercova rekta se nachází pískomil (někteří říkají, že živý, jiní že mrtvý, jedna teorie mluví o oholeném pískomilovi a další o tom, že byl v lubrikovaném pytlíku). Po několika hodinách Richard Gere nemocnici opustil. Sám Richard Gere je přesvědčen, že celou tuhle historku rozšířil Sylvester Stallone Skutečně byl na pohotovosti, ale nechce říct s čím…

19. – Rodu Stewartovi vypumpovali z žaludku čtyři litry pánského semene

Říká se, že lidské tělo nedokáže strávit pánské semeno, takže když zpěvák Rod Stewart provedl orální sex velkému počtu námořníků v baru v San Diegu, musel si jít nechat vypumpovat žaludek, kde měl čtyři litry spermatu. Asi to nebude pravda, i když Rod Stewart nedávno potvrdil svou homosexualitu, protože po několika letech se totéž říkalo o Jordanu Knightovi z New Kids on the Block.

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?