12 zajímavostí, díky kterým neuvidíte slavné filmy stejně

Ewoci ze Star Wars jsou lidojedi, vysvětlení Inception, záporáci, kteří vlastně vůbec nejsou záporáci a spousta dalšího!

12. – V Návratu Jediho je očividné, že Ewoci mají v plánu Luka a Hana sníst. To je poměrně děsivé samo o sobě, ale mnohem děsivější je zjištění, že to nemůže být poprvé, co nějakého člověka jedí. Vědí, jak je svázat, přenést, připravit, nachystat kotel. Kdyby to dělali poprvé, asi by byli trochu zmatenější. Jak mohou vědět, že jsou lidé jedlí a chutnají dobře? Protože už nějaké snědli.

11. – Když se Marty Mcfly vrátí, celá jeho rodina je jiná než předtím – jeho matka, otec, sestra, bratr. Nejsou vůbec jako byli předtím, jsou to zcela noví lidé, s jinými životy a osobnostmi. A Marty nemůže udělat nic, aby se mu vrátila rodina, kterou znal. Všichni, koho zná a miluje, jsou nenávratně pryč.

10. – Ten malý kluk z Osvícení vůbec nevěděl, že natáčí horor. A nedozvěděl se to do té doby, než byl film hotový a šel do kin. Teď si můžete Osvícení pustit znovu a sledovat ho skutečně nevinnýma očima.

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?