7 známých lidí z historie, kteří byli téměř nesmrtelní

Někteří lidé toho prostě vydrží více, než ostatní. Kdybyste měli za jeden večer totéž, co zvládnou Keith Richards nebo Ozzy Osbourne, nejspíš byste skončili předávkovaní, ale oni pořád objíždějí svět a koncertují. A jsou tu i další zajímaví lidé.

smrt

historie

úmrtí

dějepis

nesmrtelnost

07. – Pablo Escobar: drogový démon, na kterého tisíckrát vystřelili

7 známých lidí z historie, kteří byli téměř nesmrtelní

proč musel zemřít?

Pablo Escobar byl šéfem drogové kartelu říkajícího si Medellin, což bylo kolumbijské drogové impérium, které se staralo o přesuny 80 procent zásob všeho kokainu na světě. V roce 1989 dokonce časopis Forbes zařadil Pablo Escobara na sedmé místo nejbohatších lidí na světě s odhadovaným jměním 25 miliard dolarů.

7 známých lidí z historie, kteří byli téměř nesmrtelní

Sám Escobar byl odpovědný za zhruba 4000 úmrtí, což je asi stokrát více lidí, než sami v životě poznáte. Objednal si dokonce vraždu kolumbijského kandidáta na prezidenta, který chtěl uzavřít smlouvu o vydávání vězňů do USA. Jednou také vyhodil do povětří celé letadlo, protože chtěl zabít jednoho člověka, který nakonec v tom letadle ani vůbec nebyl.

Pravidelně zabíjel soudce a politiky, kteří mu stáli v cestě a vůbec to byl docela sympaťák.

jak umíral?

Byla utvořena skupina speciálních jednotek skládající se z těch nejelitnějších vojáků – U.S. Delta Force, SEAL Team 6 a kolumbijské policie.

7 známých lidí z historie, kteří byli téměř nesmrtelní

Připojili se ke skupince samozvaných renegátů bažících po spravedlnosti a skládajících se z lidí obětí, které Pablo Escobar nechal zavraždit. Nakonec ho našli a začaly lítat kulky.

Únik Pablo Escobara zní jako ze špatného filmu, ale byla to realita. Utíkal po střechách před jednotkami, ze střechy na další střechu a po cestě schytal pár kulek do nohy a torza. Nakonec si řekl, že ho už nebaví běhat a tak vytáhl pistoli a střelil se do hlavy, aby nebyl zatčen. Vznikla z toho i tato krásná malba!

7 známých lidí z historie, kteří byli téměř nesmrtelní

Policie pak tvrdila, že skutečně smrtelná kulka byla jedna z té tisíce, co po něm vystřelili.

Pokračujte na další stránku!

Diskuze