10 naprosto ideálních dovolených určených pro chlapy

Plánujete si už nějakou dovolenou na léto? Máme pro vás pár tipů, které vás určitě nezklamou. To zaručujeme.

10. – Viking’s Exotic Resort, Karibik

Jak si představujete ráj na zemi? Asi nějaký exotický ostrov v Karibiku, že ano? Co tam máte? Otevřený bar s rumem? Jasná věc. Jste tam s manželkou nebo přítelkyní? Nebo snad máte k dispozici harém plný zoufalých východoevropských holek, co chtějí být modelky, ale nikdy jim to nevyšlo? A ty teď musí na nějakém ostrově pracovat jako sexuální otrokyně?

Ano, pokud jste boháči, tak Viking’s Exotic Resort je přesně tohle.

Jde o speciální luxusní resort plný latinskoamerických a východoevropských koček, které jsou pečlivě vybírány pro vaše potěšení a neustále se v resortu mění, aby když tam přijdete podruhé, neměli jste pocit, že musíte souložit s harémem pořád stejných holek.

Jasně, za tohle všechno si musíte pořádně připlatit. Nejlevnější balíček stojí 3900 dolarů, což je v přepočtu 73 200 korun. Co za to dostanete? Možnost společnic během 4 dnů a tří nocí v resortu, standardní pokoj, veškeré jídlo a pití, masáže a transport z a na místní letiště. Pokud si ale připlatíte 7900 dolarů, máte zajištěné dvě holky na noc každý večer vašeho pobytu, můžete si z holek předem vybrat podle katalogu ty, které chcete zneužít a bydlet budete ve VIP pokoji.

Ano, také začínáme šetřit.

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?