8 fakt nejdrsnějších drinků na světě (co vás můžou zabít)

Blíží se víkend, což znamená, že nejspíš přemýšlíte, jak překonáte tu divokou párty z minulého víkendu. Tak doufáme, že vás nenapadne chlemtat něco z tohoto seznamu…

08. – Tokijský ledový čaj

Víte, co je Long Island Iced Tea? To je takový ten alkoholický drink, co popíjejí ženské, protože nemají koule na to si dát pár panáků tequilly. Je tam trocha ginu, trocha rumu, tequilla, vodka, spousta sirupu a kola. Pár skleniček vás také pěkně zrube, ale nemusíte přitom trpět.

Tokijský ledový čaj, to je ovšem úplně jiný level. Má zhruba všechno co Long Island Iced Tea, ale v mnohem větším množství a místo koly je tam Midori, po melounu chutnající alkoholický nápoj. Znamená to, že když budete tokijský ledový čaj popíjet, budete to, jako byste pili nějakou ovocnou šťávu, ale v jedné skleničce do sebe vpravíte 8 až 9 panáků tvrdého chlastu.

Asi nemusíte upozorňovat, jak snadno se při pití Tokijského ledového čaje dostavuje otrava alkoholem, že ano? Pro jistotu popíjejte tento ledový čaj výhradně přímo v sanitce. Bude to bezpečnější.

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?