5 známých sexuálních mýtů (vysvětlených vědou)

Je těžké zjistit pravdu o sexu. Když o něm někdo mluví, většinou lže. Proto mají všichni muži penisy dlouhé 20 centimetrů. Ještě, že existují opravdu seriózní vědci. Třeba my.

05. – Pivní brýle

Co se říká:

Jste pár hodin s kamarádama v hospodě, pak se přesunete do baru nebo na diskotéku a čím déle času trávíte s alkoholem, tím se všechno stává takové… Lepší.

Po nějaké době se stanete nejlepším tanečníkem na parketu, ocitnete se v nejvíc sexy klubu na planetě Zemi a všude kolem vás jsou jenom hezký ženský. Sakra, dokonce i ten chlápek za barem je docela pěknej!

Ráno se pak probudíte v něčí posteli a první, co uvidíte, jsou obrovská chlupatá záda a na nich tetování Satana.

Prostě takový typický páteční večer.

Co říká věda:

Věřte tomu nebo ne, ale termín „pivní brýle“ skutečně ve světě vědy existuje. Vědci testovali skupinu 84 britských studentů, kterým dali několik nápojů – některé byly s alkoholem, některé bez něj.

Potom těm studentům ukazovali obrázky lidí – mužů i žen a chtěli po nich, aby zhodnotili, jak se jim zdají ti lidé atraktivní. Určitě se ani trošku nedivíte tomu, že studenti, kteří popíjeli drinky s velkým obsahem vodky, považovali za hodně atraktivní mnohem více jedinců, než studenti, kteří byli střízliví. Opilí testovací subjekti dokonce považovali za atraktivní lidi stejného pohlaví, jako jsou oni!

Dobrou zprávou tedy je, že když jdete na diskotéku a doufáte, že se vám podaří sbalit nějakou opilou holku, máte dost velkou šanci. Blbé je, že když to přeženete s pitím, podle vědců můžete skončit i v posteli nějakého chlápka, co vypadá jako Jirka Pomeje.

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?