16 fakt divných věcí, se kterými měli lidé sex a byli nachytaní

Hlavní poučení: Když už musíte mít sex s nějakou podivnou věcí, nenechte se, sakra, nachytat!

16. – Chlápek, který souložil s bankomatem

Všichni bychom nejraději vyjebali s bankami za to, co nám furt poplatkují, ale souložení s bankomatem vám nejspíš příliš nepomůže. Zjistil to například Lonnie Hutton z Tennessee, který se snažil rozdat si to s bankomatem přímo v baru během svého výživného opileckého večírku. Svědci popisují, jak prostě přišel k bankomatu, stáhl si kalhoty a začal svůj akt. Když pak přišli policisté, trochu se s nimi porval a jelikož mu zakazovali soulož s bankomatem, začal ojíždět stolek.

15. – Dvojka, která souložila kravku

Oproti jiným záznamům v tomto článku je souložení s krávou ještě docela normální, ale tahle dvojice sem patří už kvůli originalitě. Policie zatkla dva muže ve městě Hermiker v New Yorku poté, co jeden farmář nemohl přijít na to, proč jeho kravky neprodukují mléko. Nastavil tedy bezpečnostní kamery a zjistil důvod. Reid Fontaine byl celý potřený lubrikantem a začal si užívat s kravkou, zatímco jeho kamarád Michael Jones všechno natáčel. Bohužel, kravku to vyděsilo, rozutekla se a byla na silnici sražena autem a zabita. Ano, to všechno má policie na bezpečnostní kameře a nikdy ty úžasné záběry nezveřejnila!

14. – Muž, který souložil s dveřmi

Pokud se rozhodnete souložit s dveřmi v soukromí svého bydlení, nikomu to asi nebude moc vadit. Možná vám, až si budete vytahovat třísky z penisu. Anthony Bruce Berry z Floridy se ale rozhodl mít sex se dveřmi nejmenovaného obchodu. Podle svědků odhalil své genitálie a jednoduše začal dveře ojíždět, než přijela policie. Té pak docela nevinně sdělil, že má mentální problémy.

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?