8 nejšílenějších útoků kanibalů

V posledních dvou týdnech se objevili hned tři bizarní útoky kanibalů, které započal nahý chlápek, co sežral obličej jednoho bezdomovce a policie ho pak musela zastřelit. Máme pocit, že zombie apokalypsa je tady…

08. – Albert Fish: jeden z nejbrutálnějších a nejfikanějších gurmánů

Celým jménem Hamilton Howard Fish se narodil 19. května 1870 a později si vysloužil hned několik přezdívek jako „Vlkodlak“ nebo „Brooklynský upír“. Nedávají příliš smysl. Neměnil se v chlupatou potvoru při úplňku, ani nikomu nepil krev. Pouze vášnivě jedl malé děti. Spoustu dětí.

Vyrostl v sirotčinci, kde byl šikanován a prý byl mnohokrát nucen pít moč a jíst své vlastní výkaly. Což asi s vaší psychikou neudělá moc pěkné věci. Netrvalo tedy dlouho a v roce 1890 se vydal do New Yorku, kde se stal prostitutem pro pány. Už během té doby údajně znásilňoval děti, většinou chlapce do věku šesti let.

Častokrát s sebou na cesty chodil vybaven speciálními předměty jako kuchyňským nožem, pilkou na kosti a sekáčkem na maso. Tyto předměty pak používal k mučení, rozřezávání a zabíjení svých obětí. A kolik jich bylo? Sám tvrdil, že zabil a snědl dítě v každém americkém státě a vychloubal se, že jich bylo okolo stovky.

Nakonec byl odsouzen pouze za 8 zabitých dětí. Případ, který ho ale neslavně proslavil a dostal za mříže, byl únos malé Grace Budd.

Přemluvil její rodiče, že ji vezme na narozeninový večírek její sestřenice. Nikdy se tam ale nedostala a zmizela. Když ho pak policie chytila, Albert Fish poslal rodičům malé Grace dopis, ve kterém detailně popisoval, jak ji přemluvil, aby s ním šla, jak ji svlékl, uškrtil, rozřezal, naporcoval a jak ji po dobu 8 dní postupně jedl. Také v dopise celkem detailně popisuje, jak která část jejího těla chutnala.

Nakonec byl popraven na elektrickém křesle.

Pokračujte na další stránku!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?