Zabijte dvě mouchy jednou ranou! Držák na telefon a indukční nabíječka v jednom

Bezdrátové nabíjení – fenomén dnešní doby.

I když se jedná o poměrně starou technologii, do povědomí uživatelů mobilů přichází až nyní. Důvodem je snaha stále vylepšovat aktuální technologie. A nabíjení našich telefonů nám zabírá stále víc času.

Elektromagnetická indukce

Bezdrátové nabíjení funguje na principu elektromagnetické indukce mezi dvěma cívkami – vysílací a přijímací. Střídavý proud vysílací cívky vytváří magnetické pole, které v přijímací cívce indukuje napětí. To pak dobije baterii Vašeho zařízení. Zajímavé, že?

Na trhu najdete spoustu typů bezdrátových nabíječek. Některé jsou vhodné na pracovní stůl, jiné na noční stolek. Pokud ale hodně cestujete autem a často potřebujete dobít svůj telefon, máme pro Vás řešení. Držák do auta s indukčním dobíjením.

Vyzkoušejte 4smarts VoltBeam Sensor držák do auta s indukčním dobíjením Fast Charge 10W

Nejrychlejší bezdrátové dobíjení telefonů. 4smarts VoltBeam Sensor je velmi kvalitní držák, jehož montážní systémy umožňují připevnění jak k čelnímu sklu, tak palubní desce nebo ventilaci.

Je určen pro zařízení o rozměrech od 57 do 91 mm nebo od 4 do 6 palců. Držák se tak hodí nejen pro mobilní telefony, ale také GPS navigace. Uchycení za pomoci 3 variabilních klipů je velmi jednoduché.

Držák se kromě jednoduché obsluhy může pochlubit také vestavěnou baterií o kapacitě 250 mAh. Díky ní není třeba, aby auto měl nastartovaný motor. Vy můžete nabíjet i bez zapnutého motoru.

Proč si vybrat právě tento držák?

  • Disponuje rychlým indukčním dobíjením do Vašeho auta
  • Rotace až 360°
  • Snímač blízkosti, díky kterému je držák schopen rozpoznat velikost telefonu a zároveň jej začít nabíjet již ze vzdálenosti 6mm.
  • Kvalitní zpracování
  • Qi nabíjení

Qi nabíjení

Standard pro bezdrátové nabíjení pomocí elektrické indukce vyvinutý sdružením výrobců „Wireless Power Consortium“. Systém Qi se skládá z napájecí podložky a kompatibilního přenosného zařízení. Dokáže indukčně přenášet elektrickou energii až na vzdálenost 4 cm. Qi navíc obsahuje komunikační centrum, které rozpozná např. stav nabití baterie.

Nemáte telefon s indukčním dobíjením?

I to se může stát. Ale není třeba zoufat. Postačí dokoupit si třeba speciální kryt nebo pouzdro. Pak už Vám nic nebrání a můžete nabíjet bezdrátově. Vyzkoušejte a uvidíte, jak je to pohodlné. Udělejte radost sobě nebo někomu blízkému. Pořiďte mu držák na telefon do auta. Určitě Vás pochválí.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?