Vezměte holku na rande tam, kde mají správně vychlazené víno

Kde ho mají správně vychlazené? Určitě tam, kde používají pořádnou vinotéku.

Krok 1 – Pozvat holku na rande!

Krok 2 – Zjistit, zda má ráda víno.

Krok 3 – Pokud má ráda víno, vzít ji do takového podniku, kde ho mají správně vychlazené ve správné vinotéce.

Jak to poznat? Že tam mají vinotéku od společnosti CONTEG Cooling. Například.

Společnost CONTEG Cooling se specializuje již více jak dvacet let na výrobu domácích vinoték na míru a mají dost zkušeností, že vám mohou vyrobit i domácí vinotéku podle vašich požadavku a kritérií. To kdyby to rande vyšlo tak dobře, že ji vezmete na víno k sobě domů a budete chtít maximálně zamachrovat.

Česká společnost CONTEG Cooling je na trhu již více než 25. let a za tu dobu se stala špičkou ve výrobě domácích i profesionálních vinoték a chladicích vitrín na zakázku. Tam, kde mají ostatní obyčejnou vinotéku vám CONTEG Cooling navrhne a zrealizuje opravdový skvost! Od komplikovaných realizacích ve sklepních prostorách, přes designové vinotéky do ložnice. Toto všechno vám společnost umí nabídnout.

Vinotéky CONTEG Cooling nejen dokáží nachladit vína na správnou teplotu, díky návrhu přesně podle vašich potřeb nabízí jednu až tři teplotní zóny. Můžete tak pohodlně, a hlavně krásně skladovat jak bílá a červená vína, tak i vína šumivá. Pro informace a fotografie realizací navštivte www.conteg-cooling.cz.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?