Užijte si prázdniny v přírodě a vyrazte na kempink

Stanování k pravému českému létu neodmyslitelně patří.

Vydejte se s partou přátel či s rodinou do přírody a prožijte prázdniny, nebo alespoň víkendový výlet plný nezapomenutelného dobrodružství. Ať už se rozhodnete pro stanovaní, nebo odvážnější variantu – spaní pod širým nebem, nezapomeňte na kvalitní vybavení, díky kterému si letní kempování vychutnáte naplno.

Je snad dobrodružnější letní tradice než pravý kempink? Někde se utábořit, přespat, a hlavně si uvařit na ohni pořádné kotlíkové jídlo. Tenhle zážitek láká děti, stejně jako dospělé. Pokud jste doteď ještě váhali, co v létě podniknout, zabalte batohy, nezapomeňte na spacáky, deku a tradiční ešusy a vyrazte, klidně jen na prodloužený víkend. Pokud vám správné outdoorové vybavení schází, zapojte se do sběratelské kampaně obchodů Albert a přijďte si pro hřejivé spacáky, barevné termosky, značkové batohy, piknikové deky nebo kempinkové nádobí.

Připravte se na letní dobrodružství s Albertem

Rozhodli jste se pro dobrodružnou výpravu do přírody? Díky sběratelské kampani, která právě probíhá v Albertu se ní skvěle připravíte a letní přírodu si užijete skutečně naplno. V kampani naleznete téměř vše potřebné pro tradiční kempování včetně kvalitního outdoorového vybavení od značek Husky a Varta. Za nasbírané body pořídíte skvělé kempinkové vybavení se slevou od 40 %. Těšit se můžete na kvalitní batohy Husky, praktické příbory a ešusy, teplé spacáky pro děti i dospělé či třeba na originální termosky na kávu nebo čaj. Teď už jen stačí naplánovat, kam se vydáte na vaše letní dobrodružství.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?