Už zítra bude nadupaná oslava hiphopu

Oslavme 45 let HIP-HOPu v Tresor Clubu 6.dubna 2018.

Hip-hopová kultura slaví tento rok již 45 let od svého vzniku. Byla založena 11. srpna 1973 v Bronxu v New Yorku DJem Kool Hercem. Rádi bychom to v Tresor Clubu pořádně oslavili, a tak jsme připravili sérii hip-hopových koncertů, které jsme pojmenovali „HIP HOP slaví“. Dohromady se můžete těšit na tři nadupané koncerty. Poslední ze série bude navíc spojena s výročím důležitým pro nás všechny – s oslavou 100 let od založení Československa.

První ze série hip-hopových koncertů se uskuteční 6.4.2018 v Tresor clubu. Připravili jsme si pro vás line-up složený z českých a slovenských interpretů. V dubnu se můžete těšit na legendy Indy & Wich, rapového ekvilibristu Strapo, představitele conscious hip-hopu Suve, showmany Zverina & Shomi, partymakera DJ Poetu, anebo na mastera of turntablism DJ Spinhandz.

Oficiální profily jednotlivých vystupujících najdete zde:

Indy a Wich & LA4
Strapo (Official)
Suvereno
Zverina & Shomi
DJ Poeta
DJ Spinhandz

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji na GoOut.cz.
https://goout.net/cs/listky/indy-wich+strapo+dalsi/gayb/

V předprodeji vás vyjdou na 250 Kč. Jestli si je přesto chcete zakoupit až na místě, připravte si 300 Kč.

Připravili jsme i speciální V.I.P. vstupné, které má omezenou kapacitu. S ním si užijete vlastní bar, dostatek místa na sezení, ale hlavně budete v kontaktu přímo s interprety. Fotka s kámoškou z akce je sice fajn, ale bavit se přímo se Zverinou bude větší sranda. V.I.P. vstup se dá zakoupit také na GoOutu a stojí 500 Kč.

Adresa konání akce:
Tresor Club Praha
Vinohradská 25
Praha 120 00

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?