Ukaž svojí holku na poslední Výstavě skutečných nahých žen VOAYER

Před první pražskou výstavou, jsme zveřejnili možnost, že se na výstavě budou moci ukázat i některé návštěvnice. Stačilo požádat některého z organizátorů a tato touha se jim mohla naplnit.

Mnozí jste reagovali různě, dokonce i tak, že o to nebude mít nikdo zájem. Opak byl pravdou. Zájem o to byl a docela velký. Dokonce svůj zájem svléknout se a ukázat návštěvníkům, projevila i jedna z přítomných novinárek. Proč? Protože je to přirozené a atmosféra na výstavách Voayer je velmi příjemná, klidná a plná porozumění. A kdo by přece nechtěl být součástí skutečného zážitku pro stovky nadšených lidí a ještě si k tomu splnit, svou tajnou touhu?

Samozřejmě, mnohé dámy tyto své touhy napříč uvolněné atmosféře nevyužily a některé z nich po výstavě dokonce psaly, že děkují za zážitek a mrzí je, že tu nabídku nevyužily.

Rádi bychom tedy touto cestou apelovali na všechny muže, kteří znají touhy svých partnerek, milenek či manželek, aby se osmělili a zprostředkovali jim tento skutečně životní zážitek a nám ostatním ukázali jaká krása obohacuje jejich životy. A pokud o takové touze své partnerky ještě nevědí, je na čase se o ní dozvědět. Otázka: chceš jít na Výstavu VOAYER jako návštěvníce, nebo jako modelka? může být tím nejlepším způsobem.

Není k tomu totiž lepší události než na unikátní a poslední Výstavě skutečných nahých žen VOAYER, která se uskuteční 17. – 21. 04. 2018 v Galerii Tančící dum v Praze.