Tip na skvělý Relax ve dvou: Denní lázně na jihu Moravy!

Dokonalé místo na odpočinek, kde můžete skvěle relaxovat a snít. Jedinečné spojení komfortu, prvotřídní péče a skvělé prostředí s výhledem na Pálavu Vás nadchne.

Pokud patříte mezi milovníky relaxu, saun a wellness procedur, tak určitě oceníte náš tip. Denní lázně jsou jedinečným produktem Aqualandu Moravia, který ocení každý, kdo miluje soukromí.

Termální voda a bohatá historie

Aqualand Moravia najdete asi 20 minut od Brna v Pasohlávkách, přímo u novomlýnské přehrady. Relaxační a ozdravný zážitek doplní minerální voda z místního termálního vrtu. Místní termální voda se tvoří v hloubce 1450 metrů pod terénem a používá se do vybraných bazénů a procedur. Kvalita minerální vody je natolik vysoká, že byla prohlášena za přírodní léčivý zdroj. Lázeňské procedury se na tomto území praktikovaly už před dvěma tisíci lety, kdy se zde usadila římská vojska vedená Marcem Aureliem, vybudovali zde rozsáhlou pevnost, jejíž součástí byly i lázně.

Luxus, který si zasloužíte

Denní lázně spojují vše, co Aqualand Moravia nabízí. Můžete si užít adrenalin na tobogánech a atrakcích, relaxovat ve wellness s nádherným výhledem na Pálavu a zároveň budete mít soukromí a personál Vám přinese občerstvení až na lehátko. V rámci Denních lázní je návštěvníkům k dispozici vířivka, masážní křeslo, relaxační lehátka, koutek s občerstvením a hlavním pozitivem je limitovaná kapacita, díky které budete mít zaručené soukromí. V rámci zóny Denních lázní můžete neomezeně využívat i zónu wellness Forum Romanum, která nabízí až 24 různých saun a procedur. Součástí wellness je například finská nebo aroma sauna, turecká lázeň Hammam, Kneippova lázeň nebo venkovní vyhřívaný bazén Pálava s nádherným výhledem.

Zájemci mají možnost si pobyt prodloužit i na několik dní. Součástí Aqualandu Moravia je také hotel Aqualand Inn. Můžete se zde ubytovat v komfortně vybavených pokojích nebo apartmánech.

Pokud si tedy plánujete dokonale odpočinout, chcete odměnit sebe nebo své blízké nebo chcete jen vyzkoušet jedinečný relax, neváhejte a vyrazte do Denních lázní Aqualandu Moravia.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?