Takhle senzačně to vypadal druhý ročník Miss Pin-Up České republiky

Všichni milovníci rock´n´rollu, krásných dam a slečen, kdo se nedostavil 13.4. do žižkovského klubu Fatal, udělal velkou chybu.

Rockabilly Clothing Shop www.rocka.cz a pražské tetovací studio Panter www.studiopanter.cz, s podporou CRIIS Production, zde uspořádali již druhý ročník Miss Pin-Up České republiky, ve kterém se o vítězství utkalo 8 krásných vyznavaček PIN-UP stylu, ze všech různých koutů naší země. Celým finálovým večerem všechny provázela krásná a pohotová moderátorka různých bike festů, Jana Švecová, která své úsměvy rozesílala opravdu do všech stran.

Večer odstartovala všem dobře známá partička mládenců z kapely The Beatifuls, kteří diváky pěkně rozpumpovali svým energickým vystoupením. Hned poté se všem děvčata v prvním vstupu nejdříve představily a řekly o sobě několik slov. Aby to však neměly tak úplně jednoduché, produkce si na ně připravila nejeden nelehký úkol a pikantní otázky. Na pódiu jsme tak mohli vidět nejen tancujícího krále Elvise, ale i sexy luxování či pózování, jak z amerického plakátu. Dozvěděli jsme se například od jedné z finalistek, že nejvíc PIN-UP zelenina je brokolice haha 🙂 .

Během rozhodování poroty, sestavené z maďarských členů Black Jacks a ostřílené matadorky Lady Luck, jsme se mohli kochat precizním a naprosto úchvatným POLE Dance vystoupením, které si speciálně pro tento večer připravila krásná a sympatická Lucie. Rozhodování porota neměla vůbec jednoduché, všechny finalistky by si za odvahu zasloužily vyhrát, ovšem vítězka mohla být samozřejmě jen jedna. Finalistka s největším počtem hlasů na internetu, se mohla pyšnit titulem Miss Pin-Up Sympatie 2018, a tou se zaslouženě stala Zuzana Švecová. Ostatní už bylo na porotě a rozhodovalo se opravdu dlouho. Na třetím místě skončila Ester Warner, na druhém místě, tedy vícemiss 2018, stále usměvavá Danny Kubešová a absolutní vítězkou, pyšnící se titulem České Miss Pin-Up 2018, se stala Markéta Cherry Heinová. Soutěžící slečny dostaly mnoho dárků od krásných gravírovaných plaket, dárkových košů, poukazů na oblečení či tetování, po spousty volných vstupů na všechny akce,  spojené s výstavou nejen amerických aut, které se pořádají v roce 2018.

Máte tak možnost všechny finalistky potkat na nejednom letním festivalu. Večer však vyhlášením zdaleka nekončil.

Na scénu se poté přiřítila, již stálice české rock´n´rollové scény, skvělá kapela Slapdash, která roztočilá svým vystoupením nejednu dámskou sukni či rozhodila spoustu precizně upravených pánských účesů. Večer zakončil svým setem DJ Gargoil.

V rámci večera jste se mohli vyfotit s finalistkami jak v tématickém fotokoutku, koupit si na sebe nějaký ten obleček ve stánku Outlaw Bastards Clothing nebo si nechat vytvořit parádní účes od velice šikovné Lady Bow. Natáčení videa se ujala již známá a provařená figura ze srazů amerických vozů,  Jimmy Frost z LabounSoft – Jimmy Frost’s Movie Productions, kterému tímto pořadatelé moc děkují, video je super ! Večer to byl povedený, kapely hrály parádní muziku, hlavně pánské osazenstvo mělo rozhodně na co koukat a finalistky si z večera odnesly nejen dary, ale i nezapomenutelné zážitky a nová přátelství. Už teď se těšíme, co si pro Vás organizátoři připraví na příští rok!

Info o akci najdeš na www.misspinup.cz nebo na fb stránkách Miss Pin-Up Česká Republika a přihlásit se můžeš i ty!

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?