Spořte a investujte, jde to i s malými částkami!

Hledáte dlouhodobě vyšší výnosy než u klasických bankovních produktů? Trápí vás, že vám spořicí účty či terminované vklady nepřinášejí očekávaný výnos? Začněte spořit a investovat.

Do každého portfolia by měly patřit klasické bankovní produkty stejně jako investice. Neptejte se, zda máte investovat nebo ne, ale spíš mezi jaké produkty své finance rozložit. Vždyť šetření a investování je jedna z mála věcí, které děláme jen pro sebe.

Není to vůbec složité, navíc vydělávat se dá i díky malým částkám, začít investovat může každý už s 500 korunami měsíčně. Stačí zajít do nejbližší pobočky ČSOB, uzavřít potřebnou smlouvu pro investování a na jejím základě pak podávat objednávky pro nákup a prodej, třeba i prostřednictvím internetového portálu ČSOB Investice.

Nejde jen o rychlý přístup z počítače nebo mobilu, tahle internetová aplikace ukáže kompletní přehled o vašem portfoliu nebo nabídku investičních příležitostí z celého světa. Navíc je velmi bezpečná díky autorizační SMS nebo aplikaci ČSOB Smart klíč.

Když se rozhodnete investovat s ČSOB, zařadíte se do skupiny investorů, kteří mají podíl v tzv. otevřených podílových fondech. Správci těchto fondů, fundovaní profesionálové, za ně pak nakupují cenné papíry na kapitálovém nebo peněžním trhu. Vy podle investované částky následně získáte odpovídající počet podílových listů. Abyste mohli do podílového fondu vstoupit, potřebujete minimálně 5 000 korun jednorázově, pro pravidelné investování stačí dokonce jen 500 korun.

Přímo před sebou pak budete mít bohatou nabídku investičních příležitostí. Může ji na míru připravit váš bankéř nebo si vyberete sami podle mnoha parametrů, třeba podle odvětví nebo regionu. A opravdu je z čeho vybírat, ČSOB Asset Management nabízí více než 200 fondů nejrůznějších investičních strategií (fondy peněžního trhu, dluhopisové fondy, akciové fondy i fondy smíšené).

Takže investujte, vyplatí se to!

Více informací najdete na tomto odkazu.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?