Sen každého muže: tričko nebo košile bez upocených skvrn

V dnešní době si mnoho lidí potrpí na svůj vzhled, protože právě ten je jedním z parametrů, který vás ve společnosti pozitivně reprezentuje. Samozřejmě kromě příjemného zevnějšku nelze zapomínat ani na osobní hygienu. Někteří muži tento fakt bohužel opomíjejí.

Znáte to, potkáte sympatickou osobu, se kterou byste rádi poklábosili, ale odradí vás nepříjemný zápach nebo viditelné skvrny od potu na jejím oblečení. V rámci etikety takového člověka na daný problém neupozorníte, aby se nezačal cítit ještě více nepříjemně než doteď. Ve většině případů však dotyčná osoba o své „chybičce krásy“ pravděpodobně ví.

Obě pohlaví se s tím vypořádávají rozlišně. Dámy například volí především tmavé oblečení a páni si nesundávají sako ani, pokud jim je teplo. Dělají to proto, aby zamaskovali propocené „mapy“ na oblečení, které opravdu nepůsobí dobrým a už vůbec ne estetickým dojmem. Zapomínají však na to, že i když tento problém zamaskují, i tak se projeví nepříjemným zápachem.

Na druhou stranu, pokud si muž sundá sako, mohou se mu na košili nebo tričku objevit skvrny od potu, kterých si dotyčný někdy ani nevšimne. Jak proti tomu bojovat? V první řadě dodržovat osobní hygienu a následně používat ten správný antiperspirant, který vám se zmíněnými problémy pomůže.

Na trhu jsou dostupné antiperspiranty, které sice slibují suché podpaží až na několik hodin, ale ten, kdo je někdy vyzkoušel, už ví, že to nemusí být vždy pravda. Samozřejmě najdete i takové, které se vysloveně specializují na obranu proti pocení a skvrnám na oblečení.

Jeden takový má ve svém portfoliu i značka L’Oreal Paris. Antiperspirant MEN EXPERT Shirt Protect je osvěžující deodorant pro muže v kuličkové nebo sprejové variantě, který chrání před pocením celých 48 hodin. Zabraňuje vytváření bílých a žlutých skvrn od potu na oblečení. Kromě toho obsahuje rychleschnoucí formuli s příjemnou vůní.

Pánové, pokud je toto pro vás slabý důkaz, vezměte v úvahu fakt, že tento antiperspirant používá i herecká hvězda Nikolaj Coster Waldau, který je všem známý díky postavě Jamieho Lannistra z fenomenálního seriálu Hra o trůny. A ruku na srdce, když Jamie dokáže vzdorovat drakům nebo své manipulativní sestře Cersei Lannister a přitom se ani nezapotí, asi něco na té dokonalé ochraně bude.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?