Představujeme vám kadidáta na ocenění ESQUIRE MAN 2018 v kategorii Sport

ESQUIRE MAN by měl být nositelem určitých vlastností, podle kterých byli naši kandidáti take vybíráni! Seznamte se s MARTINEM FUKSOU (25 let, kajakář)

1. Na co jste v životě nejvíc pyšný – co se vám ve vaší profesi povedlo?

U profesionálního sportovce se to asi počítá na medaile nebo na něco takového, a pro mě je to určitě to, že jsem osmkrát mistrem Evropy, dvakrát mistrem světa, byl jsem v Rio de Janeiru na olympiádě a letos jsem překonal dva světové rekordy. Profesně je pro mě nejvíc toto, ale osobně je pro mě nejvíc, že můžu dělat to, co mě baví.

2. Máte nějaké životní krédo, které vás neustále inspiruje?

Když jsem byl mladý, tak jsem hrotil, abych nějaké krédo měl, ale postupem času jsem si řekl, že to není potřeba. Takže žádné krédo asi nemám, jenom věřím na karmu, že když člověk maká, tak v životě dosáhne všeho, co chce.

3. Čím byste chtěl naplnit svůj čas na této planetě?

Myslím si, že člověk nemůže stihnout všechno, takže když si člověk vybere nějakou svou disciplínu nebo obor, ve kterém chce vynikat, a vyniká v něm, tak si myslím, že je to naprosté požehnání a myslím si, že to stačí. Každý nemůže udělat všechno a já jsem rád za ten život, který mám.

Hlasujte pro svého kandidáta na esquireman2018.jenpromuze.cz. Hlasovat můžete v každé kategorii Sport, Fashion, Byznys, Art, Mládí jednou a každý váš hlas se automaticky zařadí do soutěže o skvělé ceny!

 

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?