Představujeme vám kadidáta na ocenění ESQUIRE MAN 2018 v kategorii Sport

ESQUIRE MAN by měl být nositelem určitých vlastností, podle kterých byli naši kandidáti take vybíráni! Seznamte se s VLADIMÍREM MIKULÁŠEM (41 let, terapeut a masér, trpí amyotrofickou laterální sklerózou)

1.Na co jste v životě nejvíc pyšný – co se vám ve vaší profesi povedlo?

Že si mě vzala manželka a narodily se mi děti. A na to, že vše, co mě bavilo, se mi stalo profesí – třeba když jsem měl největší cíl dostat se do fotbalové reprezentace, tak jsem dělal maséra fotbalistům v reprezentaci. Zároveň mám teď novou profesi v rámci své nemoci, a to je také úžasné, procházet si tím a poznat svět z úplně jiného úhlu. Takže já jsem spokojený vlastně se vším.

2. Máte nějaké životní krédo, které vás neustále inspiruje?

Žít tady a teď. Je to neustálá snaha se rozvíjet a něco nového se učit. Mít motivaci žít a užívat si život, jak to jde. Každý nádech a každý výdech je důležitý.

3. Čím byste chtěl naplnit svůj čas na této planetě? 

Pomoc lidem je to nejvíc, co může být, a mě naplňuje, že můžu pomáhat ostatním a oni pomáhají mně. Chtěl bych, aby bylo více uvědomění, aby na sebe byli lidi hodní.

Hlasujte pro svého kandidáta na esquireman2018.jenpromuze.cz. Hlasovat můžete v každé kategorii Sport, Fashion, Byznys, Art, Mládí jednou a každý váš hlas se automaticky zařadí do soutěže o skvělé ceny!

 

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?