Plánujte v novém roce stylově

Letošní rok se již pomalu chýlí ke konci a pro spoustu lidí tak nastává čas, kdy se začínají poohlížet po stylovém diáři na další rok.

Začátek každého nového roku je zvláštní období, kdy máme tendenci se zamýšlet nad svým dosavadním životem. Hodnotíme, co se nám v uplynulém roce povedlo a co bychom naopak chtěli do budoucna změnit či zlepšit. Většina z nás se nehrne do dramatických změn, ale jsou i tací, kteří se rozhodnou zásadně přehodnotit svůj život. V tomto období se proto častěji setkáváme s přeplněnými posilovnami či s náruživými kuřáky, kteří se najednou rozhodli se svým zlozvykem skoncovat. Ruku na srdce, málokomu se podaří své plány a předsevzetí dotáhnout do zdárného konce. Pokud nechcete patřit do této kategorie, je dobré si své cíle a plány sepsat.

Ne nadarmo se říká, že co je psáno, to je dáno. Pokud si vše pečlivě sepíšete, je vyšší šance, že to opravdu zrealizujete. A kam jinam si své plány zapsat, než do diáře? Správně zvolený diář vám pomůže optimálně využít všech 365 dní, které si pro vás nový rok přichystal. Jak si však v tom nepřeberném množství diářů na trhu vybrat? Pokud dáváte přednost českým výrobkům, vyzkoušejte diáře od české společnosti Graspo CZ. Jejich diáře vás potěší nejen kvalitním zpracováním, ale také promyšleným kalendáriem, zajímavým designem a praktickými doplňky.

Podle společnosti Graspo CZ je třeba se při výběru diáře jako první zamyslet nad jeho formátem a typem kalendária. Pokud potřebujete mít diář neustále po ruce, je ideální kapesní formát s týdenním kalendáriem. Na schůzky či porady je naopak vhodný formát A5, který poskytuje dostatek místa pro všechny vaše poznámky a nápady.

Důležitý je také celkový vzhled diáře. Budete s ním přece jenom trávit celý rok, takže by se vám měl líbit a měl by se k vám hodit. Pokud máte rádi sportovní design, potěší vás diáře Nilo či Inverso ve dvou barevných provedeních. V případě, že toužíte po opravdu originálním kousku, neuděláte chybu s diářem Monolit s exkluzivní černou ořízkou.

Čím dál větší oblibu si získávají také různé praktické doplňky, jako je gumička na zavření, poutko na propisku či papírová kapsa na vizitky a jiné drobné dokumenty. Tyto doplňky jsou standardní výbavou většiny diářů od společnosti Graspo.

Ne každému však vyhovuje si zapisovat do diáře. Společnost Graspo proto myslela i na ty, kteří nechtějí být při zapisování omezeni datumy. Vytvořili jedinečnou řadu zápisníků G-Notes, která povýšila zápisníky na úroveň stylového módního doplňku. Zápisníky z řady G-Notes jsou vybaveny designovou tužkou s gumou, takže už nikdy nebudete muset ztrácet čas hledáním psacích potřeb.

Věříme, že nyní už máte jasnější představu o tom, jaký diář či zápisník by vám nejlépe vyhovoval na vaší úspěšné cestě rokem 2019.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?