Pět důvodů, proč mít O2 TV

Už nemusíte chodit štěstíčku naproti. Ty nejlepší sportovní klání totiž uvidíte v multidimenzi jedině v O2 TV. Přinášíme vám pět důvodů, proč si O2 TV pořídit.

1. Český fotbal

Od příštího ligového ročníku vám totiž jedině O2 TV nabídne 105 přenosů Fortuna ligy včetně nadstavbové části. Můžete jít zápas od zápasu a na vlastní kůži se přesvědčit, že každé utkání včetně klání největších favoritů začíná 0:0.

2. Světový fotbal

Liga mistrů je to nejlepší, co vám může evropský fotbal dát. Zajímá vás, jestli je lepší Ronaldo nebo Messi? Právě O2 TV vám může tuto otázku a mnohé další zodpovědět.

3. Multidimenze

O2 TV je revoluční. Jenom díky tzv. mutlidimenzi si můžete přepínat mezi kamerami i právě hranými zápasy. Díky O2 TV jste tak režisérem fotbalového dění vy.

4. Mějte v tom všem trochu hokej

Aby toho nebylo málo, jedině v O2 TV můžete sledovat úplně celou hokejovou extraligu na všech kanálech. Navíc kanál O2 TV Sport bude některé šlágry přenášet exkluzivně!

5. Sledujte O2 TV kdykoliv a kdekoliv

Díky O2 TV vám neuteče žádná branka. Všechny přenosy můžete sledovat i na svém tabletu, notebooku či chytrém telefonu. Stačí vám k tomu pouze kvalitní připojení.

Navíc částka stále souhlasí. O2 TV si můžete včetně zápasů Fortuna ligy, Ligy mistrů i české hokejové Extraligy pořídit za pouhých 299 korun měsíčně.

Vše o O2 TV najdete na webu o2.cz/tv nebo na lince 800 02 02.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?