Nový film Nedotknutelní si nenechte ujít

Mají úžasný příběh, baví i dojímá, hrají v něm Hollywoodské hvězdy, při své premiéře v Americe sesadil z čela žebříčku návštěvnosti i obrovský hit Aquaman a diváci odchází ze sálu po skončení filmu spokojení.

Nová verze Nedotknutelných budí zejména u nás velké vášně a odmítavý postoj, my přesto můžeme s čistým svědomím říct, že byste si ho neměli nechat v kinech ujít.

Ano, francouzský film Nedotknutelní máme rádi, předělávky a remaky filmů jsou ale zcela běžné. A nová Hollywoodská verze Nedotknutelných má rozhodně co nabídnout. Spojení hlavní dvojice v podání Kevina Harta a Bryana Cranstona funguje skvěle, pro oba jde o jeden z nejlepších výkonů kariéry. Nicole Kidman známe jako elegantní, chytrou, zábavnou herečku a přesně takovou kombinaci přináší i zde.  Do skvělého příběhu pak nová verze vnáší i více vtipu a komiky.

Nedotknutelní patří prostě mezi ty příběhy, které mají takovou sílu, že si je lidé připomínají a vyprávějí stále znovu. Stejně jako například letošní „Zrodila se hvězda“, kterou filmaři zpracovali už počtvrté.

Zcela ochrnutý boháč z vyšší společnosti si za svého pečovatele vybere tu nejméně pravděpodobnou osobu. Přidrzlého nespoutaného mladíka černé pleti, kterého právě pustili z vězení. Ať tak či onak, jejich soužití po krátké nedůvěře překoná všechny rozdíly a oba charaktery z jiných vesmírů života do sebe zapadnou jako Lego. Jejich neočekávané přátelství nabízí dojemný, zábavný a hlavně neuvěřitelně silný zážitek.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?