Nová verze Nedotknutelných je hit a míří i do českých kin

Nedotknutelní patří mezi ty silné příběhy, které si lidé připomínají a vyprávějí stále znovu.

Před lety se francouzský film Nedotknutelní stal vůbec nejúspěšnějším francouzským snímkem v historii a velký úspěch teď sklízí i nová hollywoodská verze. Ta na diváky zapůsobila natolik, že v americkém žebříčku návštěvnosti před pár týdny sesadila z prvního místa i komiksový spektákl Aquaman.

V aktuálním zpracování příběhu ochrnutého boháče, který si za svého ošetřovatele vybere přidrzlého mladíka černé pleti, hraje Bryan Cranston (Perníkový táta, Trumbo), Nicole Kidman a Kevin Hart. Jeho kombinace výřečného komika a kontroverzní osoby, jež se pod tlakem veřejnosti vzdala moderování letošních Oscarů, se pro film jeví jako ideální.

Setkají se spíš omylem, nejspíš o to moc nestojí. Phillip, vzdělaný sběratel umění, který se po nehodě nemůže hýbat, si jako svého ošetřovatele vybere živelného kluka téměř z ulice.  Možná to byl krok zoufalé nudy, dost možná i řízená sebevražda. Ať tak či onak, jejich soužití po krátké nedůvěře překoná všechny rozdíly a oba charaktery z jiných vesmírů života do sebe zapadnou jako Lego. Jejich neočekávané přátelství nabízí dojemný, zábavný a hlavně neuvěřitelně silný zážitek.

V českých kinech od 14. února.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?