Kvalitní zápisník – ideální parťák na cesty

Léto je tady a vy už určitě začínáte pomalu přemýšlet nad tím, kam pojedete s kámoši na dovolenou a co si na cestu zabalíte.

Kromě klasických nezbytností se každý moderní cestovatel obvykle vybaví i foťákem, outdoorovou kamerkou a dalšími elektronickými vychytávkami, které mu pomůžou zdokumentovat všechny zajímavé zážitky. Stačí to však? Ať máte sebevymakanější zrcadlovku či kameru, nedokáže uchovat všechny vtipné zážitky, informace a dojmy, které jste si z cest přivezli. Zkuste si s sebou letos na dovolenou zabalit i kvalitní zápisník nebo sešit a začněte své prázdninové cesty zapisovat!

Možná zjistíte, že ve vás třímá skrytý spisovatel a zaznamenávání vašich zážitků vás nadchne tak, že si začnete zapisovat pomalu i cestu do obchodu pro rohlíky. Cestovní deník si však můžete vést, i když vás na sepisování zážitků příliš neužije. Můžete si zapisovat ryze praktické věci jako je cena za ubytování, letenky, směnný kurz nebo informace o tom, v jaké cestovní kanceláři jste si zájezd objednali. Díky tomu budete mít všechny poznatky z dovolené pěkně pohromadě na jednom místě, takže je budete moct v budoucnu velmi snadno dohledat. Pokud jste kreativní duše, ale tužkou raději kreslíte, než píšete, můžete své zápisky z cest navíc doplnit vlastnoručními kresbami, třeba jak se střemhlav vrháte z útesu do modrých hlubin pod vámi.

Při listování cestovním zápisníkem se vám vybaví slastné vzpomínky na každý zdolaný vrchol, první jízdu na vodním skútru nebo magický východ slunce. Cestovní zápisník je navíc doslova magnet na holky. V očích opačného pohlavní se jako mávnutím kouzelného proutku proměníte ve větrem ošlehaného, neodolatelného dobrodruha. Jen si vzpomeňte na Indianu Jonese!

Na trhu existuje celá řada zápisníků, sešitů nebo notýsků, ze kterých si můžete vytvořit svůj cestovní deník. Pokud dáváte přednost kvalitním českým výrobkům, vyzkoušejte zápisníky nebo sešity od společnosti Graspo CZ. Zejména exkluzivní zápisníky z řady G-Notes jsou pro cestování jako stvořené. Nemusíte například ztrácet čas zdlouhavým hledáním psacích potřeb, zápisníky G-Notes jsou vybaveny stylovou černou tužkou s gumou. Navíc mají plno praktických doplňků, které vám během cestování přijdou vhod, jako je gumička na zavření, poutko na tužku nebo kapsička na drobné dokumenty, kam si můžete schovávat třeba vizitky nebo kontakt na žhavou krásku, se kterou jste se během svých cest seznámili. Pokud si potrpíte na pěkný design, osobitý vzhled těchto zápisníků vás určitě nezklame.

Jestli vás však už nudí psát na bílý papír, vyberte si některý ze zábavných sešitů POP. Jejich barevné bloky přímo vybízí k divokým letním dobrodružstvím. Milovníky skrytých vtípků potěší hravé motivy na obálce i uvnitř sešitů, které mají nápad.

Ať už si vyberete jakýkoliv zápisník nebo sešit, nebojte se být kreativní a upravte si ho podle svých představ. Tak na co ještě čekáte? Zvedněte kotvy a vydejte se objevovat!

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?