JPM uvádí: World of Warships speciál

Válečné lodě. Všichni kluci milují válečné lodě, stejně jako tanky. Pokud vás už ale tanky nudí, můžete zkusit vyplout na vodu. Zadarmo. Je tu totiž hra World of Warships, kterou vám v tomhle našem speciálu přiblížíme. Naučíte se jí hrát a navíc můžete vyhrát i kódy na nákup lepších lodí a vybavení zdarma!

Co je World of Warships?

Je to hra od tvůrců oblíbených a milovaných World of Tanks, Wargamingu. Zatímco ve WoT bojujete na souši a proti tankům, zde se vydáváte na vodu a bojujete proti dalším válečným lodím. Musíte využít různé strategie proti různým typům lodí, vylaďovat vybavení své flotily a nakonec se můžete stát obávaným námořním kapitánem.

Kolik to stojí?

Nic! World of Warships je zcela zdarma a hru si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Máte staženo? Výborně! V tomto speciálu vás ještě čeká návod s tipy a triky pro úplné začátečníky, abyste se v tom moři hned neztratili. Představíme si také, s jakými loděmi můžete hrát a nebude chybět soutěž o speciální plakát a velmi hodnotné kódy do hry!

Tak vzhůru do moře!


5 důvodů, proč byste si měli zahrát simulátor válečných lodí World of Warships

Steven Seagal nám to říká, takže ho asi poslechneme, ne?


Tipy a triky pro úplné začátečníky mezi vámi

Dozvěděli jste se o World of Warships, zadarmo jste si hru stáhli a teď byste potřebovali poradit, jak ji hrát, abyste nebyli hned za největší losery? Od toho nás tu máte, přátelé!


Všechny země a jejich lodě, za které můžete hrát ve World of Warships

Sověti, Američani, Britové, dokonce i Nacisté. Všechny velké námořní velmoci mají zastoupení. Koho si vyberete?


Soutěž s World of Warships o plakát a hodnotné kódy do hry

Pro fanoušky i začátečníky.


Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?