Je to barevné a je to všude, v uších i v nosu. Co je to?

Nebudeme vás napínat. Když si tak jednou vyrazíte na barevný běh The Color Run, tak se vsaďte, že budete jemňoučkou barvu z uší a nosu vyplachovat nějaký ten pátek.

V sobotu 16. června ve 14.00 se na pražském výstavišti v Holešovicích koná další ročník tohoto barevného běhu a kdo si myslí, že je to pro bábovky, tak se plete.

Ti největší mistři si dávají válečku v barevných loužích na zemi nebo v lepším případě si s kámošem pár balíčků barev vysypou za triko. Jsou i tací, kteří strčí hlavu k dělu a dostanou pořádnou palbu sršící barvy. Letošní červnové barevné šílenství bude oslavovat hrdiny. Takže jedním z nich můžete být i vy. Ale tento pětikilometrový běh se dá zvládnout i v poklidném duchu v objetí s přítelkyní nebo s rodinou.

Do mraků barev dorazí zazpívat Bára Poláková, modelka a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková a bez moderátora a filmového režiséra Jakuba Koháka by to samozřejmě nešlo. O zábavu se postará kapela So Fine, DJ Roxtar a partner běhu Huawei si pro vás připraví soutěž o parádní mobil.

Více na www.thecolorrun.cz

The Color Run 2018