Javier Bardem jako Pablo Escobar, Penélope Cruz jako milenka. V kinech 

Do kin míří celovečerní thriller Escobar s epickým příběhem vládce kokainového impéria, vraha, otce i milence.

Legendárního narkobarona hraje držitel Oscara Javier Bardem se syrovou brutální živočišností a brutalitou. Zfilmovaný příběh jednoho z největších zločinců všech dob má překvapivého vypravěče. Novinářku a televizní celebritu, která s Escobarem prožila žhavý milenecký vztah a kterou ve filmu hraje Penélope Cruz.

_MG_2324.CR2

Miluju Pabla. Escobara nenávidím.

Escobar, brutální zločinec, bezohledný vrah, narkobaron a vládce kokainového impéria, ve své době jeden z nejbohatších lidí planety. A jeden z nejnebezpečnějších. Pablo, táta, ochránce chudých, manžel a také pozorný milenec. Jednoho musíte nenávidět, druhého můžete milovat. Dohromady Pablo Escobar.

Novinářka Virginia Vallejo poznala nejdříve Pabla, muže, jenž staví domy pro chudinu, umí být zapálený pro věc a je poměrně galantní. A má peníze, samozřejmě. Když objevila Escobara, nelítostného kriminálníka, bylo pozdě. Pablovo kriminální kokainové království stále roste, má miliony dolarů, vlastní malou armádu, drogy prodává v tunách. Chce ale víc a jedno mu stále chybí – respekt. Po neúspěšné epizodě v senátu se rozhodne, že si ho vyslouží zabíjením. Vytoužený respekt mu má přinést krev a co nejvyšší částka na mezinárodním zatykači.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?