Inovujte svůj styl!

Teploty pomalu ale jistě stoupají a již brzy bude ten správný čas na vyhrnuté rukávy a krátké kalhoty. Při výběru celkového outfitu myslete na doplňky.

Tato často opomíjená drobnost dokáže totiž váš celkový vzhled posunout úplně na jiný level. Vybírejte, kombinujte a nakupujte vše na jednom místě! Kde? Ve Fashion Arena Prague Outlet, největším outletovém centru v České republice!

Většina mužů se o novinky na módním poli příliš nezajímá. To je ale škoda, protože zejména letošní trendy jsou poměrně nadčasové. Některé kousky máte možná už doma, ale to nevadí, inovovat svůj šatník se hodí zejména na jaře. Koupí nových doplňků určitě žádnou chybu neuděláte.

Začněte od nohou

Barevné ponožky byly dříve výsadou odvážných módních experimentátorů, dnes se ale nosí i k formálnímu oblečení. Všemožné barevné kombinace se staly trendy záležitostí, která osvěží i ten nejnudnější outfit. Co se týče kombinování s botami, nemusíte se obávat skutečně ničeho… Kromě sandálů ?. Noste je do tenisek, oxfordek i klasických polobotek nebo formálních lakovek! Naším typem jsou ponožky Gant (původní cena 279 Kč/pár, outletová cena 195 Kč/pár).

Jaro je časem slunečních brýlí

Na českých ulicích panuje dlouhodobý nešvar – velká část mužů si neláme hlavu s výběrem vhodného typu slunečních brýlí a nosí pouze sportovní modely. Na každodenní nošení se ale více hodí třeba klasické pilotky (aviatorky Ray Ban prodává Fokus Optik, původní cena 3590 Kč, outletová cena 2510 Kč). Ty perfektně sednou ke kšiltovce, kterou využijete nejen ve městě, ale klidně i v létě na pláži nebo na podzim při dešti. Naším tipem je veselá kšiltovka od Nautica (původní cena 599 Kč, outletová cena 419 Kč). Pokud si jako muž nelámete hlavu s tím, co kdo říká nebo si myslí, nebojte se sáhnout po klobouku (prodává Gant, původní cena 2099 Kč, outletová cena 1469 Kč).

Ozdobte své zápěstí

S vyššími teplotami přichází čas krátkých rukávů. Právě teď je tedy vhodná doba k výběru trendy doplňků, které ozdobí vaše zápěstí. Pokud neholdujete náramkům, nevadí. K pánské módě patří bez diskuzí hodinky. V tomto případě se vyplatí připlatit si a pořídit si alespoň jeden kvalitní kousek. Nadčasové modely nabízí například Guess (původní cena 3590 Kč, outletová cena 2510 Kč).

A ještě jedno info na konec: Fashion Arena Prague Outlet si pro své návštěvníka připravila speciální akci Travel Week. Ve dnech od 30. 4. do 6. 5. 2018 na vás čeká exkluzivní cenová nabídka na cestovní zboží. A tu si nemůžete nechat ujít!

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?