Hrátky s Energií A++ na chatě a chalupě

Jaro je tu. A s ním čas opět vyrazit na chaty a chalupy zkontrolovat, zda je vše na svém místě. Kromě jiného také „nahodit“ jističe. Předtím je ale dobré si prověřit, zda neplatíme za elektřinu zbytečně moc.

Cena elektřiny se skládá jednak z regulovaných poplatků spojených s distribucí a pak také musíme platit i za vlastní elektřinu. Za tu však platíme cenu, která odráží rovnoměrný odběr po celý rok a ne fakt, že elektřinu na chatě nebo chalupě odebíráme zpravidla jen od začátku dubna do konce října.

S tím si dovede poradit Energie A++ od společnosti Bohemia Energy. Ta vám dokáže dát přesně tu cenu, za kterou je při vašem odběru zrovna k mání. S Energií A++ máte totiž elektřinu za velkoobchodní cenu.

Nízký tarif již nemusíte sledovat

„Většinou platí, že na velkoobchodním trhu jsou ceny v zimním období v průměru vyšší, protože je také vyšší spotřeba, a v létě naopak v průměru nižší,“ říká Libor Holub, obchodní ředitel Bohemia Energy. A to nahrává chatařům a chalupářům, protože právě v létě zde tráví nejvíce času. Navíc už nemusí sledovat, jak mají nastaven nízký tarif. „S Energií A++ máte vždy aktuálně tu nejvýhodnější možnou cenu elektřiny a plynu na trhu,“ dodává Libor Holub.

Jednoduché a férové řešení

Zákazníci s Energií A++ jasně vidí, že v případě poklesu ceny elektřiny či plynu na velkoobchodním trhu okamžitě poklesne cena i jim a naopak. Stačí si pravidelně zaznamenávat stav elektroměru a hodnoty zadávat přes webové stránky dodavateli,“ doplňuje Libor Holub. K velkoobchodní ceně si pak Bohemia Energy kromě regulovaných poplatků účtuje stálý plat a odměnu za nákup energií a zákaznický servis. Odměna je pevně daná a s cenou energie se nijak nemění.

Nikdy to nebylo jednodušší a nikdy férovější. Zaplatíte totiž jen za to, co skutečně v daném období spotřebujte. A to za ceny, které jsou v té době na trhu. Pak už nezbývá, než si užívat klidu a pohody.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?