Fresh Corner od MOL nabízí skvělou kávu i relaxaci

Znáte boje s únavou a prázdným žaludkem během nekonečných cest autem? Přibrzděte u čerpací stanice MOL a objednejte si skvělou kávu i něco k zakousnutí. Prostředí Fresh Corner vás nabije energií!

Podle aktuálního průzkumu mezi českými řidiči ovlivňuje u téměř poloviny z nich (46 %) kvalita a chuť kávy výběr čerpací stanice. Kávu si zde alespoň občas dopřeje 90 % motoristů, více než polovina dokonce při téměř každé cestě. Fresh Corner je občerstvovací koncept, který na svých čerpacích stanicích provozuje od roku 2015 MOL Česká republika. Myšlenka konceptu je založena na kvalitní a chutné kávě, široké nabídce studeného i teplého občerstvení a čistém příjemném prostředí interiéru čerpací stanice.

Ať už si vychutnáváte kávu servírovanou v porcelánových šálcích nebo si odnesete připravenou do kelímku s sebou, nezapomeňte na něco k zakousnutí. Ve Fresh Corneru si každý najde to své – od čerstvých baget, sendvičů, hot dogů a panini až po sladké pečivo a teplá jídla, jako jsou polévky či těstoviny.

Na frekventovaných dálničních tazích se během služebních cest můžete osvěžit i jinak – sprcha a čisté záchody na dlouhé cestě určitě přijdou vhod nejen profesionálním řidičům. A pro ty, co rádi relaxují na čerstvém vzduchu, jsou na vybraných stanicích MOL k dispozici i venkovní posezení.

Pokud na stanici MOL zrovna nestavíte s plnou nádrží, doplňte energii i svému autu. Kvalitní paliva MOL EVO díky obsahu aditiv pečují o váš motor a napomáhají jeho správnému chodu. Ať už jezdíte na benzín nebo diesel, při pravidelném tankování paliv řady EVO se v motoru tvoří až o 58 % méně usazenin než při tankování klasických pohonných hmot. Paliva řady EVO také čistí systém vstřikování, čímž snižují poruchovost motoru a zvyšují jeho spolehlivost.

Čerpací stanice MOL najdete na 306 místech po celé České republice. Na téměř 140 z nich můžete navštívit i občerstvovací koncept Fresh Corner. Ten dnes potkáte i na prvním místě mimo dopravní tahy, od srpna letošního roku je v podobě kiosku v provozu v obchodním centru Arkády Pankrác.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?