Dopřejte svému tělu i duši zasloužený odpočinek v nově otevřeném saunovém světě

Najdete ho v SB centru (K Horkám 2284/1 149 00 Praha 4 – Chodov).

Saunový svět je oázou opravdové relaxace, kde si přijdete na své ve finské sauně, herbal sauně, či parní lázni, určené pro příjemnou relaxaci. V určité dny můžete své smysly potěšit během saunového večera, kde se můžete těšit na dva jedinečné ceremoniály a jednu peelingovou proceduru, kterými Vás provede náš speciální host sauna master Jozef „Dodo“ Szarka.

Svému tělu můžete dopřát vodní terapii v Kneippovém chodníku, který je jednou z nejstarších lázeňských procedur, jež objevil Sebastian Kneipp. Díky kombinaci působení vody (hydroterapie) a léčby pohybem (kinezioterapie) patří mezi vodoléčebnou metodu. Odstraňuje stav nervozity a bolesti hlavy, napíná pokožku, zahání křeče a silné bolesti nohou. Technika spočívá v používání studeného a teplého proudu vody ve střídání obou teplot. K ochlazení můžete využít ochlazovací bazén či sprchy s ochlazovacími vědry.

Pro uvolnění a odpočinek doporučujeme vířivku a relaxační zónu s výhledem na celou Prahu.

K wellness neodmyslitelně patří i dobré pití a občerstvení, které si můžete u nás zakoupit na recepci.

Pravidelné saunování zvyšuje odolnost organismu, povzbuzuje a vylaďuje nervové i hormonální funkce organismu. V neposlední řadě také navozuje přirozené fyzické a psychické rovnováhy.

Více informací se dozvíte na https://www.sbcentrum.cz/saunovy-svet/

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?