Dekorace na stěnu, které zaujmou každého chlapa

V dekoracích a různých doplňcích do interiéru se my pánové zdánlivě příliš nevyznáme.

Možná se jimi spíše nehodláme zabývat, jelikož je považujeme spíše za dámskou záležitost. Je to škoda, protože právě ony drobnosti dokážou udělat z neobydleného interiéru útulné místo, kde se budeme cítit maximálně příjemně. Pokud aktuálně uvažujete o nějaké zajímavé dekoraci, jste na správném místě. My se totiž v následujících řádcích soustředíme na motivy, které budou vyhovovat právě nám mužům. Vždyť různých obrazů, fototapet, plakátů a dalších záležitostí je obrovské množství. Pojďme si tedy udělat takovou malou exkurzi a uveďme dekorace na stěnu, jež určitě stojí za pořízení.

myloview.cz

Fototapety s motivem gastronomie a restaurace

Naším prvním tipem jsou fototapety s tradičním motivem restaurací. Volit je lze například jako dekorace na zeď do kuchyně. Vždyť posadit se přímo ke stolu, dát si něco vynikajícího na jídlo a dívat se směrem do interiéru nějaké stylové restaurace rozhodně stojí za to. Mnohé luxusní restaurace vypadají v interiéru jedinečně. Stejně tak není problém volit fototapetu, která znázorňuje venkovní zahrádku. Posezení v exteriéru jsou také nesmírně stylová. Stejně tak není potíž vybrat si fototapetu zobrazující kuchaře při práci. Je to právě kuchyně, na níž je postavená jakákoli restaurace. Čím větší dobroty se v kuchyni připravují, tím více hostů daný podnik přivábí a dokáže generovat větší zisky. Když se podíváte na detail kuchařových rukou, které precizně kladou na talíř finální produkt, zaplesá i vaše zdánlivě tvrdé a neoblomné mužské srdce. Stejně tak jsou nádherné pohledy na mnohé potraviny. Dekorace na zeď 3D je zobrazí v syrovém stavu, nijak nepřikrášlené. Podívat se na skvělé jídlo nejen v momentu, kdy máte velký hlad, stoprocentně stojí za vyzkoušení. Motivy jídel si mnohdy najdou své místo i v jiných místnostech.

Fitness obrazy v mnoha podobách

Milujete sport v různých podobách? Pohyb skutečně spousty lidí fascinuje. My muži si užíváme především silových aktivit. Fitness záležitosti jsou skutečně hodně inspirativní. Sloužit mohou jako dekorace na zeď do obývacího pokoje. A jaké konkrétní fitness obrazy stojí za zmínku? Výbornou volbou je vysportovaná ženská postava. Ostatně komu jinému než nám by se ženy v takovýchto pozicích měly líbit? Optimální volbou je kupříkladu žena v momentu, kdy cvičí jógu anebo zvedá činu a posiluje bicepsy. A co taková žena při bojovém sportu? Napjaté svaly, odhodlání a vůle vítězit. Přesně tyto věci takto zobrazenou ženu dokážou charakterizovat. Jinak ale samolepící dekorace na zeď levně koupíte i třeba v podobě detailu na svalovou soustavu konkrétního muže. Možná i vás bude takovýto pohled neskutečně motivovat a zapracujete na vašem těle. Zajímavá je také u dekorace na zeď vlastní výroba. Vždyť vyfotografovat můžete klidně i své blízké při sportu či sami sebe.

myloview.cz

Příroda uchvátí každého

Koho by nefascinovala příroda? Scenérie, jež nabízí, jsou opravdu úžasné. Do interiéru se hodí nejrůznější plakáty, které se vyznačují právě zajímavými pohledy třeba na horské velikány. Nemusí se nutně jednat o Mount Everest anebo některou z nejvyšších hor světa. Dekorace na zeď do obýváku mohou mimo jiné zobrazovat kupříkladu právě zasněžená skaliska v kombinaci s lesním porostem, loukami a pestrou zelení. Příroda skutečně fascinuje, a to klidně i v detailních záběrech. Důkazem budiž kupříkladu dekorace na zeď strom. Ta obrazuje velikány, kteří žijí ve společenství lesa klidně i několik desítek či stovek let. Vyzařuje z nich krása, historie a monumentálnost. Nádherně vypadají také dekorace na zeď květiny, a to v mnoha zajímavých podobách. Nutně nemusí jít o ty nejznámější květiny typu růží, aster či tulipánů. Krásné jsou kupříkladu i levandule. Když takovéto dekorace na zeď levně koupíte, naděláte jimi velkou parádu. Mnohdy se hodí nejen do obývacího pokoje. Důkazem budiž třeba dekorace na zeď dětské, jež najdeme v místnostech, které obývají nejmenší. Klidně mohou být i v animované podobě.

PR článek

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?